Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most normális hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most normális hogy tetszik amellett, hogy van pasim? Vagy nem az?

Figyelt kérdés

Van barátom már 8hónapja, szeretem. De az osztályomba jár egy roma srác, aki nekem bejön és tetszik is. DE jövőre nem lesz az osztálytársam mert megbukott.

Meghát 1.nem is járhatnék vele 2.nem jövök be neki 3.elég zűrös a srác (drog...)


2010. jún. 19. 17:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Akkor? Egyénként, nem vagy érett egy kapcsolatra.
2010. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Buta a kérdésed. Attól, hogy van barátod, tetszhet másik srác.
2010. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Elvileg szokatlan dolog még csak nem lenne (előfordul),de Te is tudod,hogy ez a srác még azt sem érdemli meg,hogy ránézz.Meg a pasid sem,hogy ilyen tróger emberkékre kacsintgass mellette.Szóval jobb,ha elfelejted.
2010. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
*egyébként
2010. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
persze...tudom. nem is mondtam el senkinek csak én tudok erről. csak hát sosem láttam még jókép cigány srácot és hát ő az. Persze ha én megtudnám hogy a barátomnak más csaj is tetszik... meghalnék a féltékenységtől:( De ezért kérdezem hogy ez normális? mert ha szeretem a pasimat akkor nem kéne h más tetsszen, nem?
2010. jún. 19. 17:51
 6/25 anonim ***** válasza:
Akkor mégis mi az ami tetszik benn? ( drogos, származása miatt tudod, hogy nem is lehetnél vele, nem érdekled) - vagy épp emiatt izgatja a fantáziádat? A barátodat pedig nem hiszem ,hogy igazán szereted, hisz ha lehetőséged lenne rá simán félrelépnél a másik sráccal, szóval szerintem fejezd be a kapcsolatodat vele - itt a nyár, tele lehetőségekkel!
2010. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van barátod és azt szereted, attól még vakságot nem igértél, tetszhet más is.
2010. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

olykor eszembe jut a srác.

De a barátomat nem csalnám meg, ezt biztosan tudom! Ha azt mondaná a fiú, hogy bejövök neki akkor sem mennék félre vele! Egy csók erejéig sem!

2010. jún. 19. 17:53
 9/25 anonim ***** válasza:
Egyrészt hűséget fogadtál,nem vakságot,szóval innen nézve normális dolog.Másrészt viszont,ha gondolsz is arra a srácra,az nem túl jó jel.Ráadásul meg sem érdemli,hogy gondolj rá,meg persze a barátod sem,ha hitegeted esetleg.
2010. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ez van, és a pasid megtudná, nem esne neki jól. Tetszeni tetszhet, csak ő ne tudja meg, és ne is "mozdulj" rá arra a másikra. Főleg, ha a mostani rendes, és szereted is.
2010. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!