Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért 25 feletti fiúkkal jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért 25 feletti fiúkkal jár a mai fiatal lányok (16-18) nagy része?

Figyelt kérdés

Jópár lány ismerősöm már egészen fiatal korában 25 feletti fiúkkal jár. Csak én érzem úgy, hogy ez egyre gyakoribb vagy csak én fogom ki az ilyen embereket az ismeretségi körömben?

A magánvéleményem az, hogy ez inkább a fiú felől baromi ciki és szánalmas, hogy nem talál a saját korosztályából rendes lányt, csak olyan kislányokat akik még rózsaszínben látják a világot és baromi könnyű őket befolyásolni. Várom a válaszokat pro és kontra.

F18


2010. jún. 19. 15:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
Akkor tragikus ha másra nem képes.. Meg a sok bulizás is piálás, divatból cigizés is csak az éretlenségüket mutatja.
2010. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
*és
2010. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
51%
Éretlenség? A legtöbb csak fél órát röhögnek úgy, hogy nem is tudják, hogy min. Amúgy elmondom neked, hogy több csak piát, cigizik, és ribanckodik, mint fiú. Szóval nem is tudom kik az éretlenek.
2010. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább a divat tini pics*król látom. Minden hétvégén isznak(sőt itt a nyár, már hétköznap is) és cigiznek és mindenkivel kavarnak és éretlen az összes. :/
2010. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
csak = csaj
2010. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

azért mert a lányok előbb érnek lelkileg és jobban kijönnek a náluk idősebb srácokkal.

az érett gondolkodású fiúk meg azért nem találnak a saját korosztályukban lányokat mert a lányoknak sok az előítélete a saját korosztályában lévő fiúkkal.

2010. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Minden csaj hülye, megegyezhetünk :D
2010. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Jah, én voltam az egyik akit azért basztattak mert nem jártam bulizni és nem cigiztem, bár tudom, hogy a 13-18 éves lányok nagy része is éretlen, főleg ha sokan vannak. Csak kár, hogy a kivételeket le se szarják.
2010. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
100%

Szerintem egyszerű a válasz...a mai pasik akik 20 év alatt vannak gyerekesek és mindig a hülyeségen jár az eszük !!A mai lányok már sokkal komolyabbra vágynak olyat keresnek akitől lehet tanulni és felnézhetnek rá!!

Röviden ennyi...

18/L

2010. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én pl. azért ismerkedek 25 év körüli pasikkal, mert a 18-22 éves fiúk túl gyerekesek hozzám!


18/L

2010. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!