Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért 25 feletti fiúkkal jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért 25 feletti fiúkkal jár a mai fiatal lányok (16-18) nagy része?

Figyelt kérdés

Jópár lány ismerősöm már egészen fiatal korában 25 feletti fiúkkal jár. Csak én érzem úgy, hogy ez egyre gyakoribb vagy csak én fogom ki az ilyen embereket az ismeretségi körömben?

A magánvéleményem az, hogy ez inkább a fiú felől baromi ciki és szánalmas, hogy nem talál a saját korosztályából rendes lányt, csak olyan kislányokat akik még rózsaszínben látják a világot és baromi könnyű őket befolyásolni. Várom a válaszokat pro és kontra.

F18


2010. jún. 19. 15:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mifelénk is így van. Így közeledve a 18.ik életévemhez egyre elkeseredettebben látom a helyzetet. A korombeli lányok csak 20 év körüli srácok felé nézegetnek, és ilyen kis "csitri" 14-15 évesek akikkel összejöhetnék, de hát én nem akarok egy kislánnyal járni és ez így nagyon szar. :S
2010. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem azért van így, mert a lányoknak ez felvágás. Mert menő egy 20 év felettivel járni. És azért tegyük hozzá, hogy a 16-18 éves lányok simán kinéznek 20-nak, vagy többnek.
2010. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
pár napja én is feltettem egy hasonló kérdést :), de mondjuk mindenhol ez van mostmár
2010. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
Elmondom miért, mert úgy néz ki ez a természetes. 26 éves vagyok, és 8 évig voltam együtt az egy évvel fiatalabb párommal (most 25). És egyszerűen azért lett vége, mert nem volt köztünk korkülönbség és emiatt nem illettünk össze. Most vagyok abban a korszakomban, hogy keresem a milliókat, összeszedjem magam anyagilag a majdani családom részére. Neki meg már kész pasi kéne 30 éves kb akinek ez már megvan és több időt tölthet vele. Szerintem ez van a legtöbb esetben a háttérben. A nők a biztonságot is keresik egy pasiban, és egy 18 éves srác mit tud felmutatni, hacsak nem durván gazdag? most egy 18 éves csajba vagyok szerelmes, és azt hiszem hogy Ő lesz a feleségem, mert Ő felnéz rám, tisztel és biztonságban érzi magát mellettem, amellett hogy Ő is szerelmes.
2010. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
régen is ígyvolt,ha látsz egy 15 körüli lányt akkor adj hozzá 3évet és minimum az után számold ki a saját korod:(
2010. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Hát igen, a mai lányok korábban érnek, és talán könnyebben elérhetőek, mint a korombeliek. Nem azt mondom, hogy könnyű esetek, vagy könnyű vérűek, de a mai 25 éves csajok már komolyabb kapcsolatokra vágynak. A lányok előbb érnek, a fiúk sztem később, és így jön össze a 16/25-ös arány.

23f

2010. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Egyik válaszoló írta, hogy egy 18 éves fiú mit tud felmutatni. Hát és a 15-18 éves kiscsaj a kis csini pi.csáján kívül mit tud felmutatni? Semmit. Ez a korábban érés meg egy hülye sztereotípia. Egyáltalán nem így látom a környeztemben.
2010. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
mondjuk én 21 éves vagyok és érzem hogy max 18 évessel állnék le annál csak fiatalabbal,nem szeretem amikor egy nő okosabb nálam:)
2010. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

Azért mert 16-18 éves fiúk nagy része baromi éretlen, csak hülyéskedni tudnak, sőt néha még 22-25 évesek is.

Azért szerencsére ismerek komoly 17-18 éveseket is.

2010. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
miért olyan tragikus ha valaki szeret hülyülni?:::::
2010. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!