Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom már! Miért kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már! Miért kellett beleszeretnem? Nem tudom elengedni.

Figyelt kérdés

Szinte minden nap találkozunk vagy beszélünk, szomjazom minden vele töltött percre, de nem lehet az enyém. Miért mindig a reménytelen dolgok jutnak nekem? ...:( Amikor nincs ott, folyamatosan hiányzik... Nem tudom kiverni a fejemből, pedig kínálkoznak a lehetőségek. Még soha senkit nem szerettem ennyire. Nem bírnám elviselni, ha eltűnne az életemből... Mit tegyek? :(


18/L


2010. jún. 19. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg velem baby bogyó, lehet bejövök neked és már a megasztárba is bekerültem XD komolyan, lehet nem hiszed el de igazat írok.
2010. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt akár én is írhattam volna, csak én 29/N vagyok. És semmi esély sincs arra, hogy a tiéd legyen? Mi az oka?
2010. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mert barátok vagyunk, és ő nem érez így irántam... bár szeretném azt hinni, hogy igen :(
2010. jún. 19. 13:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondta már, hogy nem érez így irántad? Vagy te elmondtad már neki, hogy mit érzel? Azt tudod, hogy ha már régen ezt érzed, akkor ez nem csak fellángolás és hogy a barátság így nem mehet tovább. Tehát szerintem állj elé és mondd el neki. Hidd el, az őszinte beszédet fogja csak igazán értékelni. Ha nem jól sül el a dolog, akkor az nem lesz jó érzés egy ideig, de legalább nem marad meg benned a kétely, hogy mi lett volna, ha mégis összejön. Lehet, hogy ő is tényleg akarna többet és ha sokáig húzod az időt, akkor meg benne van a pakliban, hogy közben becsajozik. Na az meg még borzasztóbb lenne neked, mint ami most van. Ha rosszul sül el az őszinteséged, akkor max igyekszel nem kerülni többet a szeme elé. De így őrlődni még egy ideig, hát ez egy agyrém, én tudom.
2010. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem is az lenne a jó ha elmondanád neki,lehet összejön és ak boldog lehetsz de ha el sem mondod neki akkor bánni fogod ahogy én bánom=(még a tiéd lehet,és mégsem akkor is barátok maradhattok,bár akkor már nem lesz olyan mint azelőtt...tudom...sajnos=(
2010. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetleg kérd meg hogy adjon neked egykis idöt hogy megszeretesd magad vele, és csábisd el :D
2010. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokszor az emberek akkor jönek rá, mennyire szeretnek is valakit, amikor a hiánya kinozza. Lehet ha egy kicsit távol maradnál töle, rájönne hogy szeret (a hiányodba) =)
2010. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna a kérdést... Csak én egy évvel fiatalabb vagyok.

Megmondtam a fiúnak, ő erre azt mondta, hogy csak barátként néz rám... De nagyon fontos vagyok neki és nem akar elengedni. Nekem viszont ez nem jó, mert ha vele vagyok, mindent egy jelnek érzek, hogy mégis szeret, vagy valami... Szóval ezt nem szabad. Legalábbis én nem bírom. Most van egy hete körülbelül, hogy nem beszéltem vele, ő keresett, nem reagáltam rá - korábban is megmondtam neki, hogy nyáron ne tartsuk a kapcsolatot, mert én nem akarok neki barátságot hazudni. Közben meg őrültem hiányzik és tiszta szívemből szeretem.

Jó lenne beszélgetni erről szerintem, ha te is így érzed, nyugodtan írj! :) Ja és kitartás. :)

L/17

2010. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia

ezt egyáltalán nem tudhatod h ő nem érez így irántad...

egy próbát mindenképpen megér ^^

mond el neki hogy mit érzel...mit veszíthetsz :D???

14/F

2010. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintem tudja hogy érzek... Próbáltam elfelejteni, és azt sugallni felé, hogy nem így érzek: van egy másik srác, de nem a barátom, akivel meg akartam próbálni, és Ő is tud erről a srácról.

Ajj... Olyan régóta tart ez már...

13:57 jó lenne beszélgetni róla :)

2010. jún. 19. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!