Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókoljam meg ezt a gyönyörű szép lányt?

Figyelt kérdés
Van egy szép lány akivel szeretnék járni csakhát először csók is kéne..Mondjam neki ho gyere félre had adjak egy csókot vagy,ha kettesbe leszünk akkor adjak neki simán egy csókot?
2010. jún. 18. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó pillanatban adjál neki simán, nem kell a szöveg :) Azzal csak elrontod a pillanat varázsát =)
2010. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simogasd, bókolj neki folyamatosan, bolondozz, nézz a szemébe, húzd magadhoz közel, először adj egy puszit, aztán, ha még ezek után sem menekül, mehet a csókolom.
2010. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
nem kell egyből csók :D akivel most vagyok.. 2 hete még nem csokoltam meg és megvagyunk :D
2010. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyesmit megbeszélni, majd kialakul egy pillanat, amikor mélyen a szemébe nézel, szépen lassan közelíted az arcodat, és megcsókolod.

Másrészt meg, ugyan úgy, mint egy kevésbé gyönyörűszép lányt.

2010. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te: - Az előző találkozásnál valamit elfelejtettem!

Ő: - Mit?

Te: - Ezt!!!

Odahajolsz és megcsókolod.


Viszont erre egy alkalmas pillanat kell!!!!

2010. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm:D

ezt szerintem kipróbálom:D

2010. jún. 19. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!