Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meg mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

A barátom azzal hagyott ott, hogy "hülyítem".

Ezt nem tudom mire vélni, mert egyáltalán nem hülyítettem.

Amikor ezt tudattam vele, akkor még mérgesebb lett, hogy még a szemébe is merem mondani. Ezt miért csinálta?

Ez egy hete történt és biztosan tudom, hogy nincs másik lány a történetben.

Pedig addig minden szép és jó volt. Csak sajnos rövid ideig tartott (3 hétig jártunk csak).

20/l


2010. jún. 18. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A legátlátszóbb kifogással lelépett. Azért lett ideges, mert nem tudta mivel alátámasztani az alibijét. Inkább ő hülyített téged. Ha ez lett volna a baja, akkor azt akarta volna veled tisztázni, hogy szerinte mi az, amivel hülyíted. Ha tényleg probléma lett volna, arról hosszasan akart volna beszélni, rendbe hozni.
2010. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De 3 hétig nagyon jól működött a kapcsolat, mindent meg tudtunk beszélni, és nagyon érző embernek ismertem meg.

Ő is beszélt nekem olyan dolgokról, amiket nem sűrűn szellőztetne...

2010. jún. 18. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, én értelek, de 3 hét...addig mindenki mutatja a legjobb oldalát. Az ilyennek az idő a próbája. Mindent az árul el:) Még ha ez most nehéz is. Az a valami, ha fél év eltelik, és nincs gond. Rossz ez most, tudom, de tudsz más magyarázatot? Nekem nagyon egyértelmű.
2010. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet nem került sor ízlése szerinti időben a szexre...


22F

2010. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na kb....csak nem akartam már írni az előbb, hogy ne legyen neki mégrosszabb...nagyon úgy néz ki.
2010. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékeny lett, vagy valaki bekavart a hátad mögött. Mondott rólad neki vmi olyasmit. Ezt nem kéne annyiban hagyni, tutira nem lekoptatni akar, akkor nem így reagált volna! Szedd ki belőle, vagy gondold végig, mit érthetett félre? Féltékeny lehetett valakire? Kérdezz rá, és szedd ki belőle mindenáron. Mondd neki, hogy legalább annyira becsüljön már meg, hogy tudassa veled, mivel hülyítetted.
2010. jún. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!