Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3hét elég? Szeret? /lent/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hét elég? Szeret? /lent/ gyors válaszokat légyszi

Figyelt kérdés

Az történt, hogy egy barátomnak lett egy barátnője, aki az osztálytársam. Addig csak barátként tekintettem rá, de mikor megláttam a másik lánnyal egyszerűen féltékeny lettem, és rájöttem,hogy szeretem a fiút. Sokáig volt a kapcsolatuk a se veled , se nélküled fázisban, majd végül szakítottak. Ezt nemrég tudtam meg. A hét folyamán elmentünk moziba, mint két barát. Előtte persze beszélgettünk hülyültünk. Majd a mozi közben átkarolt, puszit adott és kért is, átölelt, majd megcsókolt. Egy kicsit persze bűntudatom volt, hiszen én úgy tudtam, hogy van barátnője, ugyanakkor szeretem, tehát hajrá. Aznap este tudtam meg, hogy már szakítottak.Most 3 hétig nem találkozunk a nyaralások miatt, viszont mondta, hogy hiányozni fogok, és hogy amint lehet, találkozzunk.


kérdéseim:


a fiú szeret, vagy csak a felejtésre vagyok jó neki?

3hét elég lehet neki,hogy ráébredjen,mit is akar?


U.I: jah azt elfelejtettem,hogy azt mondta,hogy nem utálja a csajt, és hogy nem viselte meg a szakítás


2010. jún. 18. 20:16
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
amúgy írtam neked mail-t =)
2010. jún. 20. 19:17
 22/24 anonim ***** válasza:
Énis írtam vissza....:)
2010. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
énis =) és köszi =)
2010. jún. 20. 19:38
 24/24 A kérdező kommentje:

amúgy várom még a további válaszokat, ötleteket, megfigyeléseket, tapasztalatokat !!

köszi =)

2010. jún. 21. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!