Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megint nem lesz válasz? Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint nem lesz válasz? Te mit tennél? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok,amiért felteszem ezt a kérdést,de iszonyúan félek már.

Szóval,le kell írnom mindent még egyszer,ami az előző kérdésben volt,mert azt törölték a hiányos infok miatt.

Szóval van a barátom és én. Nagyon szeret,kimondhatatlanul. Ezt biztosra tudom,és érzem.

Eljegyzett,teljesen komolyan gondol mindent,összeköltözés,közös élet.

Mindenben az én érdekeim nézi,mindig meglep valamivel,mostanában ezek nagyobb dolgok.

Mindig ő keres szinte.

Én is szeretem őt,csak talán annyira nem mutatom ki neki,de tudom,hogy még egy ilyen fiú,aki ennyire szeret,ennyi hülyeségem elnézi,mindig mellettem van,nem lenne.

Éppen ezért kezdtem el félni,mert régebben megbeszéltük,hogy együtt fogunk innen elmenni,ha úgy adódik és együtt kezdünk közös életet. Bár felhozta,hogy lehet elmenne katonának,de arról lebeszéltem,mert én úgy nem maradnék vele. Azt mondta,hogy rendben nem megy el.

Tegnap viszont megint szóba jött,hogy vhol munkát kellesz találnia,mert ha elvégzi a sulit,amiből neki még 1év van,valamiből élnie kell,meg ugye majd oda fogok költözni és el kell tartania engem is.

Ismét elmondtam neki,hogy ha nem marad itt,én nem folytatom,mert nem bírnám ki,de ő se.

Erre azt mondta,hogy nem hagy itt,és hogy örökre együtt maradunk. Tegnap este még sms-ben megbeszéltük,illetve leírta,hogy ez a megélhetés miatt lett volna csak,de akkor felejtsük el,lesz ami lesz. Neki csak a fontos,hogy örökre maradjak mellette és akkor minden jó lesz. A telefonban is azt mondta,hogy ő lezárta ezt,ha nem akarom,hogy elmenjen,akkor nem megy el.

Ezt én is tudom,hogy amúgy esze ágában se lenne innen elmenni. Így sem akar,csak végső esetben.

De azt mondta nyugodjak meg,megvár.

Szerintetek tényleg nem fog itt hagyni és komolyan mondta?

Amúgy ha rólam van szó mindent megtesz,első vagyok neki mindenben. Tartja a szavát.


2010. jún. 18. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szóval!
2010. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A srác papucs, te meg idióta vagy. A megélhetésetekért menne el dolgozni, hogy legyen mit enned, miből költekezned, te viszont inkább éhen döglesz. Mi van akkor, ha pár hónapig nem találkoztok minden nap? Inkább dögölj éhen? Sok sikert hozzá.


üdv

2010. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"ő fog eltartani"? ez mi? bocs, lehet túl liberális vagyok de neked is dolgozni kellene.


ja és nincs olyan szó, hogy "kellesz" (jövő időben), te büdös szabolcsi/borsodi paraszt.

2010. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hova menne? külföldre? vagy mi az a borzasztó hely, ahova nem szeretnél menni vele? :O
2010. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hogy ez megtörténjen van még 1,5-2 évünk. Tehát ez nem most lenne.


Amúgy köszönöm szépen ezeket az igazán szép szavakat.

Csak tudnám,hogyha itt mindenki olyan okos,akkor miért nem tudna először a kérdésemre válaszolni?

Felőlem utána már offolhattok,de előtte miért nem tudtok hasznos választ is adni?

2010. jún. 18. 17:08
 6/11 A kérdező kommentje:
Külföldről már lebeszéltem. Maradna az országban,de csak arra kértem,meg ő is említette,hogy végülis megvárna és ha elvégeztem a sulit,akkor mehetünk együtt.
2010. jún. 18. 17:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem most mire vársz választ?

Egyáltalán mennyi időt kéne rád várnia?

Mert nyilván a távkapcsolat sem működik sokáig, de munka nélkül sem lehet az ember örökké. Igazából az is eszedbe juthatna, hogy te hozz áldozatot. Pl. költözzetek Pestre, válts iskolát (így együtt is tudnátok lenni, meg munka is lenne, akár te is járhatnál estire vagy levelezőre).


Bár sajnos én úgy érzem nem ez a gond, szerintem te nem vagy biztos magadban, érzed, hogy nem szereted eléggé a fiút, de jól esik, hogy ő szeret és ezért nem akarod elengedni. De ha így van, akkor nem lesz túl szép dolog, ha ő szeret és vár rád, te meg akkor szakítasz, ha jön valaki jobb...

2010. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

2évet kellene várnia rám.

Választ arra várok,hogy szerintetek tényleg nem fog-e itt hagyni? Így a leírtak alapján.

Mert mindenki azt mondja,aki tud erről,hogy nem hagy itt.

2010. jún. 18. 17:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha esze van es majd mulik a rozsaszin kod, akkor elmegy es egy olyan no mellett talaja meg a boldogsagot, aki nem korlatozza onos erdekbol es gatolja meg a celjai elereseben, ill. tisztelni fogja, amiert jot akar a nonek, biztositani akarja szamukra a megelhetest.
2010. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Majd 1,5év alatt nem múlt,pont most fog szerinted?
2010. jún. 18. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!