Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után új barát? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után új barát? Többi lenn!

Figyelt kérdés

2 év járás után elhagyott a barátom kidobott.Haza költöztem.3 hét mulva Öcsém ballagási buliján egy srác(akit anyukámék ismernek)hivatalos volt én látásból ismertem!Az egész éjelt átbeszéltük elcsattant egy csók is!Másnap este jött beszélgettünk sétáltunk.majd másnap is jött séta csók minden beszélgetés.4 nap bevalotta hogy kezd belém szeretni!Tudja hogy most lett vége a kapcsolatomnak nem sietett csak kényelmetlen hogy ő mondja szeret én nem:( Sajnos falun élünk és sok a pletyka:( Sokan mondják és nem tudom hidjek e!megbeszéltük bebizonyitotta az igazát!De félek!És hiába próbálok belé szeretni nem megy:( Mit tegyek? Én 22 éves vagyok ő 30!Komoly kapcsolatot akar család gyerek..stb

Összevagyok zavarodva és belém zugott!segitsetek kérlek!Köszönöm


2010. jún. 18. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

ha valaki 4nap után azt mondja h belédzúgott és te meg olyan bambi vagy hogy el is hiszed... szerinted 4nap alatt bele lehet szeretni valakibe???istenem.. monnd meg h ne hülyítsen,ha csak kufircolni akar rossz ajtón kopogtat (gondolom).. osszd ki hogy lehet h tetszel neki de ne nézzen már annyira hülyének h beveszed h 4nap után belédzúgott és majd te ettől a mondtatától a nyakába ugrasz.. küzdjön csak meg érted.. a mostani barátommal majdnem 4éve vagyok 1ütt. 4hónap után feküdtünk le addig húztam és nem az alső pasim volt. Mondta is hogy becsüli bennem h nem könnyenkapható l.otyó vagyok tetszett neki ,meg hogy úgy jött neki is az érzés h olyan 4-6hónap után kezdett szerelmes lenni! nem 4nap pfff ha ilyet benyögött vna lehet othagytam vna.

22L

2010. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát én csak 18 vok és én csak egy év 1 hónapot voltam életem első pasijával,de szerettem!és szétmentünk,rá kb egy v 2 hónapra lett új barátom és úgy érzem nem szeretem szerelemből de ő mindent megtenne értem,oda van értem de tudja h én nem érzek szerelmet és ROSSZ! jó vele leni meg kötődöm hozzá de kicsit "szenvedek" is mert nem tom viszonozni már megbántam a korai ""pasizást"" a szakitás után...nagyon gondold meg!!!! me ha alapból úgy jössz össze vele akk annak később komoly következményei lehetnek pláne ha ott már a család is szóba kerülne és a gyerekek ne úgy nöljenek fel h veszekedtek me én ebbe is belecsöppenek néha és rettentő !!
2010. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat!:) szakitottam vele!mert sajnos elég link gyerek volt és elég sokat hazudozott!Szóval ez van majd egyszer jön az igazi:(
2010. jún. 25. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!