Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy bajban vagyok! A barátom meg akar csókolni de én sosem merem megcsókolni ezért még egy csókunk sem volt! Nem tudom mitől félek biztos attól hogy elrontom! De ha nem akaarom megcsókolni azt félreértheti és ha szakít velem? De megbeszéltük az egész ügyet azt mondta hogy : ezen ne múljon hogy szakítsunk! MÉgis rosszul érzem magam! Mit tegyek?
2010. jún. 18. 14:02
1 2
 11/15 anonim válasza:
51%
én is paráztam az elő csóktól,de hidd el jön magától és rohadtul élvezni fogod:)*.*
2010. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
adj egy csókot had hánjak!
2010. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mit kell azon parázni?? hány éves vagy??
2010. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne félj, ez ugyanolyan ösztön, mint a légzés, vagy a rágás. Én első csókom istenire sikerült, nem hinném hogy akkori barátnőm sejtette, hogy ez az első, mert szerinte még soha senki nem csókolt ilyen jól. Persze ehhez tiszta szívből, mélyről kell jönnie. :)
2010. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amikor jön a csók akkor jön az ösztön is.
2011. szept. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!