Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy bajban vagyok! A barátom meg akar csókolni de én sosem merem megcsókolni ezért még egy csókunk sem volt! Nem tudom mitől félek biztos attól hogy elrontom! De ha nem akaarom megcsókolni azt félreértheti és ha szakít velem? De megbeszéltük az egész ügyet azt mondta hogy : ezen ne múljon hogy szakítsunk! MÉgis rosszul érzem magam! Mit tegyek?
2010. jún. 18. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Istenem ne parázz, majd jön érzésből. Nyugi...
2010. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
erre csak azt tudom mondani,hogy csókold meg!mást úgyse tehetsz, egyszer meg kell,hogy történjen...mindenki átmegy rajta:)hajráááá!!
2010. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
szerintem ha a csók hiánya miatt szakít veled, akkor egyértelmű hogy ennyit ért ez a kapcsolat...
2010. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

mindenki ne szuletett profinak , en sem tudtam csokolozni meg amikor edesanyam pocijaban voltam , engemet is tanitottak



amugy nyaljal fagyit ugy kepzeld el de ne felj nem hideget erzel hanem melegseget

2010. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Kérdésem : Hány éves vagy ?!

Válaszom : Nemkell idegeskedni, ezt nemlehet elmondani, jon majd magátol

2010. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

hmm:)

figyelj:

odaálsz elé

átöleled

mondod neki mennyire szereted és szexelni akarsz vele(najo a végét ne)

adsz a szájára egy puszit vagy kettöt(én kettöt szoktam a bnömnek)

utána pedig lesmárolod!!!!

ami annyibol áll hogy eldorditot a fejed,de annyira hogy az orrotok egymás mellet legyen akár szorosan akár 90fokba is elfordithatod de kine törtd a nyakad:)))

aztáán össze érintetitek az ajkaitokat, kinyitod a kicsike kis szádat, átdugod azt a pöppnyi nyelvecskédet éss kisszivattyuzod a lepedéket a fogai közül, kitisztitod a fogszabályzoját, éss lemosod a nyelvét:))) remélem értheto! hiddel annyira bonyolult smárolni mint fagyit nyalni ugyhogy tanulj még sokat:))))))) soksikertxd

éss gratulálok a high kérdésedhez:)

2010. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

biztosan azért érzed rosszul magad, mert sajnálod h kihagytál egy olyan dolgot ami nagyon nagyon kifejezhetetlenül jó és kellemes és felemelő érzés!!!:P

hidd el nagyonjó!!most is akármit megtennék a barátom csókjáért de sajnos most nincs is itthon! és ha félsz is vagy az első pár mpben fura lesz, hidd el belejössz majd, és akárminél jobban élvezni fogod....de ha nem akarsz vele csókolózni akk tedd fel maadban a következő kérdéseket:

1.Szeretem én őt?

2.Érett vagyok én egy Párkapcsolathoz?

3.Mit érezhet a barátom egy ilyen visszautasítás után?

4.Ha olyan jó dolog, akkor én mért ne csinálnám?


Szal addát magad...szemed csukd be....szádat csókra készítsd, és hajrá...mindent bele!!Szurkolok!!:)

2010. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én is tök paráztam az 1. csóknál... szájrapusziból indult szal nem is számítottam rá.. nem votlam a topon de 5 perccel késöbb a 2.nál már tudtam h mit és hogyan kell =)
2010. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

14:52 szép volt (Y) :'DD

Amúgy.. Egyszer úgyis sor kerül rá, ne halogasd... ;) De ezt nem igazán értem. Megbeszéltétek, hogy jártok vagy mi? -.-" :D Ha még egy csók se volt... Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?? :D

2010. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csak annyit csinálj, hogy hagyd, hogy megtörténjen, ne gondolkozz, ne csinálj semmit, csak hagy, hogy az ösztön vezessen, hidd el bejön, mert minél jobban parázol, hogy elrontod, annál inkább elrontod úgyhogy NO PARA
2010. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!