Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak a születésnapjára, ha ő aztmondja, neki nem kell semmi?!

Figyelt kérdés

amikor kicsit faggatózni kezdtem,hogy mit szeretne...akkor aztmondta,hogy neki nem kell semmi,elég neki,hogy vele vagyok.de én akkor is szeretném valamivel meglepni.nem rég óta vagyunk együtt...16 éves lesz.


voltatok már hasonló helyzetben?

mit vegyek/készítsek neki?


2010. jún. 18. 12:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
süti :) nemis költesz rá sokat,de mégis,gondolsz rá.személyes :)
2010. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
valami olyat amit nem tud visszautasítani, mindenképpen legyen meglepetés. Lehet szex is, de ne pont úgy hogy "csukd be szemed, nyisd ki szád, adok bele cukorkát"..
2010. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
22%
ne süss mar neki sütit mint egy nagymama.. basszus, aludj vele. ennyi. nem kell lefeküdni vele, bar ne tudom mennyi ideje vagytok együtt, csak aludj vele, hidd el nagyon fog neki örülni. :)
2010. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

elviszed egy szupi kis beülős helyre

vagy csinálsz neki tortát

2010. jún. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!