Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak a születésnapjára, ha ő aztmondja, neki nem kell semmi?!

Figyelt kérdés

amikor kicsit faggatózni kezdtem,hogy mit szeretne...akkor aztmondta,hogy neki nem kell semmi,elég neki,hogy vele vagyok.de én akkor is szeretném valamivel meglepni.nem rég óta vagyunk együtt...16 éves lesz.


voltatok már hasonló helyzetben?

mit vegyek/készítsek neki?


2010. jún. 18. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
szex ?
2010. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Mindenki ezt mondja:D én is ezt mondom a nőmnek... amit tehetsz: megnézed mi a hobbija: én gitározok tehet örülök egy pengetőkészletnek vagy valami különleges nem létfontosságú dolognak ami csak ugy jo ha van... a másik valami ruha bár én olyan nem szeretek venni másnak mert az mki saját ízlése... bár fiúnak könnyű: jó kis póló öv vicces boxerXD
2010. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia Szia! Én a barátommal 3 hónapja voltam együtt, amikor volt a szülinapja. Ő nem szereti a szülinapokat, mert nem akarja, hogy mások úgy érezzék, hogy igen, kell valamit adni neki, mert SZÜLINAPJA van. Ő 23 éves, zenész, sütöttem neki muffint (életem első muffinsütése), meg csináltam neki egy pengetős nyakláncot. Elmentünk egy parkba és éjjel néztük a csillagokat és ettük a muffinokat :D
2010. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Ja meg adtam neki egy könyvet, mert tudom, hogy szereti azt a könyvet és egyszer véletlenül kicsúszott a száján, hogy az nincs meg :D
2010. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy év gondolkodási időt, a következő szülinapi ajándékára.
2010. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
csinálj neki vmi sütit + bort adj hozzá, laza este:)
2010. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ha dohányzik akkor cigaretta tárca

és ingyen graviroznak is bele

2010. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

nem cigizik szerencsére!


elgondolkodtam a süti sütésen...gondoltam arra,hogy sütök neki muffint,becsomagolom valami aranyos kis dobozba és azt adom?szerintetek ez jó lenne neki?de mi van,ha nem ízlik neki a süti?

2010. jún. 18. 12:43
 9/14 anonim ***** válasza:
egy muffin elrontásához tehetség kell komolyan...szóval ne aggódj, ez a világ legegyszerűbb sütije, tuti jól sikerül, és személyes is, mert te csinálod
2010. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mozi :)
2010. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!