Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mire jó? Vagy ők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mire jó? Vagy ők tényleg komolyan is gondolják?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömet nézegetve(myvip) észrevettem 1 olyan klubot h Lányok akik szeretik a angy intim méretet.

Van kb. 1000 tagja.Na most akkor ennek az 1000lány mindegyikének nagy farkú palija van??????

Mert ha meg nem akkor minek vannak bnne ilyen klubba?

Nem gondolnak mondjuk arra h mi van ha a pasijuk észre veszi és netán neki kisebb mérete van akkor belázad ezen.


2010. jún. 18. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek is csak addig szeretik míg be nem tolom nekik a 23 centist, aztán kopogtatok a nyakuknál.
2010. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát már miért ne szeretnék a nagy méretet? De pl én szeretem a nagy cicit mégsem mondom a kis mellü helyes csajnak h menny a pi..ába...

20/F

2010. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a myvip szennycsatornája tele van olyanokkal akik minden szarba belelépnek. lényegtelen.
2010. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért a mell meg a farok nem ua.Mert ha pl. te szereted a nagy melleket de egy szép csinos lánynak kisebb van akkor azt mondod h ok hát egye fene nincs köze a szexhez.

De aki a nagy farkakat szereti az nyílván azért szereti mert neki azzal jó a szex.És ha az adott srácnak éppen kicsi van.....akkor mi van??????

2010. jún. 18. 10:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként erre azért nem kapsz választ, mert itt minden faszinak nagy farka van. igy MI sajna nem tudjuk milyen lenne ha kisfarkúként asszony becsatlakozna egy ilyen klubba.
2010. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja ok az tényleg ki ment a fejemből h itt mindenki 20centi feltt van. :-))))
2010. jún. 18. 10:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Nem is tudom, mire jó az a klub. De komolyan...

Nekem van barátom, és ha belépnék egy ilyen klubba még azt is hinné, hogy nekek mással is volt/van dolgom. :S Vagy ha nincs, akkor szeretnék másokkal is lefeküdni, holott szó sincs róla. Nekem ő pont jó, és nem is akarom mással kipróbálni. Se most, se később.

16/L (Ő 18/F)

2010. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

* nekem

Bocsi, elírtam.

2010. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!