Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsaltad a párod, mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltad a párod, mivel magyaráztad? És bejött?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmivel, mert nem tudta Rám bizonyítani.
2010. jún. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 18. 08:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem csalom meg előszór is:D

másodszor pedig bocsánatot kérek vagy valami ilyesmi

2010. jún. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb ha nem magyarázkodsz, hanem bevallod hogy hibáztál, de megbántad és szeretnéd jóvá tenni. Ha akarsz még valamit a párodtól ne keress kifogásokat, mert a megcsalásra csak nagyon szélsőséges 1 a milliobol esetben van épeszű magyarázat, de az is támadható. Állj elé, és mondd el hogy nagyon sajnálod, hibáztál, megbántad és szeretnéd folytatni, jóvá tenni.

Ha már megcsaltad a büszkeséged legalább dobd el és ne probáld kimagyarázni hogy amúgy tök neked van igazad, mert annál undorítóbb nincs a világon.

2010. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak igaza van! Nekem is ez jött be!
2010. jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is szánalmasabb annál, mint amikor megcsalsz valakit, és amikor lebuksz, még megpróbálod kimagyarázni valamilyen indokkal.

8:14-el véleményével teljesen egyetértek.

2010. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Ja, én is lebuktam, beismertem hogy hibáztam, és megbocsájtott. Ma is együtt vagyunk, ennek két éve, és ma már azt mondja, hogy teljesen megérti amit tettem, sőt szerinte még jogom is volt hozzá. Szóval teljes béke. De rendeszrt nem csinálok belőle.
2010. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak dugni akartam, mondtam. Elfogadta. Aztán rá kb 2 évre lebukott egy pasival, ellógott külföldre. Csak dugni. Vigyorogtam, mi mást tehettem volna. Azóta jobban megbeszéljük, és rájöttünk, kell a szexben az új test. Így néha többesben kefélünk. Nem mentünk szét a szex miatt.
2010. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!