Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Genevieve kérdése:

Mit gondoltok erről? Miért csinálja ezt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú,körülbelül 1hónapja ismertem meg,nagyon sokat beszélgetünk és jók is ezek a beszélgetések..Ma mégis megkérdezte,kell-e nekünk ennyit beszélnünk..mert mondván furcsa,hogy egy hónapja ismer,és velem beszélget a legtöbbet.. Tudom,hogy szereti az egyik barátnőmet,és a lány meg nem..talán az lehet a probléma,hogy elzárkózik másik lányok megismerése elől?Pedig teljesen barátiak a szándékaim..

Kérlek segítsetek:(

16/L


2010. jún. 18. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem ha a barátnődet szereti, veled csak azért beszél, hogy imponálj neki a bnődnél, magyarul azt akarja h összehozd őket, és azért nem akar veled sokat beszélni mert nem veled akar összejönni vágodd?
2010. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy neked picit bejön ez a fiú, mert ha nem így lenne nem érdekelne ennyire, hogy mi baja van. Azt a kérdést amit feltettél nekünk nyugodtan felteheted neki is.Ha jók azok a beszélgetések akkor el fogja neked mondani.Sok sikert :)
2010. jún. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem azért beszél velem,hogy hozzam össze őket..Feltette már párszor a lánynak a kérdést,de ő nemet mondott rá.. semmi értelme lenne velem imponálni..

Amúgy megkérdeztem tőle,de annyi volt a válasza,hogy velem beszél a legtöbbet mostanában,és ez furcsa,hiszen csak egy hónapja ismer..

Na de ez miért gond?:(

Amúgy talán..de nem akarok semmit és tényleg csak baráti szinten viszonyulok hozzá:)

2010. jún. 18. 01:10
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem a lelked mályán szeretnél többet és ez nem is baj. ki tudja, talán arra vonatkozott a megjegyzése, hogy valójában veled közvetlenebb a viszonya, mint a csajjal, aki tetszik neki. azért ennyi alapján ne képzelj bele túl sokat.
2010. jún. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De miért kell ez?:( én nem akarok tőle semmit,csak nagyon fontos nekem,így nem értem, miért nem akar velem beszélni.. Mondtam neki,hogy ha valami nem megy,nem kell erőltetni,és hogy talán igaza is van, erre pedig azt válaszolta,hogy nem azt mondta,hogy nem megy, csak nem ennyit.. de ha megy vele a beszélgetés és állítása szerint ez a "szeretek vele beszélni" dolog nem egyoldalú,akkor miért akar kevesebbet beszélgetni?:(

Bocsánat,hogy túl hosszú lett,csak egyszerűen..kétségek közt vagyok,nem értem Őt..:(

2010. jún. 19. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, számos oka lehet:

- talán azt gondolja, hogy ha ennyit beszélget veled, végképp eljátssza az esélyeit a barátnődnél, akit könnyen féltékennyé tehet a viselkedése.


- esetleg mégis kezd vonzódni hozzád és ez megijesztette


- nem vonzódik hozzád, de attól tart, h te igen és nem akar fájdalmat okozni


- jóval banálisabb oka is lehet. pl a haverjai társaságban vegzálták, rákérdeztek, miért dumál veled olyan sokat, őt meg zavarba hozta a dolog, talán mert egyelőre magának sem tud rá választ adni...


ilyesmik, talán. a fiúk is bizonytalanok néha, nem csak a lányok :)

2010. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!