Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy érzitek, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzitek, hogy már nem jó a kapcsolat Ti mennyi ideig húzzátok még?

Figyelt kérdés
Te szoktad kimondani hogy legyen vége vagy a párod?
2010. jún. 17. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt mondja, hogy nem szabad húzni, egyből lépni kell, de azért egy ideig mki gyötrödik, gondolkodik rajta, ha szerette az elején.


én viszont amint legbelül zöld ágra vergödtem, megmondtam mit gondolok, és szakítottam. mondhatom hogy 1 hét v. 1 hónap de ez szerintem itt nem releváns.

2010. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ja és én mondtam mondtam ki, de ő is érezte.


dr.b 23F

2010. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most pont 1ilyen gondom van:s

már ne érzek semmi vonzalmat a barátom iránt de csak húzom az időt.pedig én is érzem hogy egyre rosszabb de 1szerűen kénytelen vagyok vele én szakitani,nemn is tudom lehet azt várom hogy ö szkítson velem:/

amugy azt mondom hogy nem jó húzni de én is azt csinálom...

Szoval szerintem ez egyéntől függ.ha bátrabb vagy simán mond meg h vége.

2010. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bennem ahogy kétségek merülnek fel,véget vetek neki,miellőtt mégjobban belegabalyodnánk az egészbe
2010. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!