Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha egy pár szexuális igényei eltérőek?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyok a barátnőmmel és úgy érzem nekem nem elég az az idő amit az ágyban töltünk. Van h csak hetenete 2x szer van szex. Vagy éppen nem találkozunk vagy elutasít valami miatt. Mi lehet a hiba? Én beszéltem vele erről h ez így nem jó, de azt mondja tartasa tiszteletbe az ő igényeit, de akkor mi van az enyémmel? Aztán csodálkozna ha megcsalnám...
2010. jún. 17. 22:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát nézd, neked kell döntened! Megelégszel-e azzal, ami van, vagy nem? Igényelsz-e többet vagy megelégszel vele? Lehet próbálkozni, hetekig, hónapokig, évekig a "lassú víz partot mos elvén", de egy ilyen kijelentés után, hogy "Jó a szex, de mégsem az igazi", én azért elgondolkodnék. "Jó" szexet akarsz, vagy "tökéletes" szexet, amely mennyiségileg és minőségileg is kielégít? Rajtad múlik!


FS

2010. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy ebben az ég egy adta világon semmi rossz nincs. Miért kéne együtt lennie két embernek, akik nem tudnak bizonyos téren igazodni egymáshoz? Még ha amúgy minden más területen frankó minden. De ha csak egy terület is hibás, és nem tudtok egyről a kettőre jutni, akkor az a kapcsolat nem lehet (az) "igazi".


FS

2010. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ez így túl maximalista, nem?

olyan nincs h tökéletes...

2010. jún. 17. 23:44
 14/18 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat!
2010. jún. 17. 23:46
 15/18 anonim ***** válasza:

Te az objektív tökéletességre gondolsz, én meg a szubjektív tökéletességről beszélek. Tökéletes az, amit te annak gondolsz. Hogy rágondolsz a szexre (jelen esetben), és azt mondod, hogy "nem vágyom többre és jobbra, mert ez így jó, ahogy van". Tehát a szexuális együttlétetek harmonikus, kiegyensúlyozott. Ebben tehát benne van az is, hogy a másik is ugyanezt gondolja.


FS

2010. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
baj
2010. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is volt egy ilyen tipusú bnőm.Benne volt mindenben és nagyon jó is volt,de egy idő után jelezte,hogy már nem bírja.Pedig nem is volt tapasztalatlan,mégis számára heti 2x tökéletesen kielégítő volt.A szörnyű az volt benne,hogy az eddigi legszebb és legszexibb lány volt az életemben.
2010. jún. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyikőtök béna, vagy nem passzol az igény. Olyan is van.
2010. jún. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!