Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha egy pár szexuális igényei eltérőek?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyok a barátnőmmel és úgy érzem nekem nem elég az az idő amit az ágyban töltünk. Van h csak hetenete 2x szer van szex. Vagy éppen nem találkozunk vagy elutasít valami miatt. Mi lehet a hiba? Én beszéltem vele erről h ez így nem jó, de azt mondja tartasa tiszteletbe az ő igényeit, de akkor mi van az enyémmel? Aztán csodálkozna ha megcsalnám...
2010. jún. 17. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ezt neki kell elmondanod. kössetek kompromisszumot.
2010. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

pedig megfogod csalni, nem ma, nem holnap, később... ha nem tudjátok egy szintre hozni igényeiteket, akkor majd másnál fogod keresni. Bár ezt nem neked kéne elmondanod neki, hanem neki kéne tudnia.


Mindenképpen beszélj róla, ha látja hogy tényleg nagyon zavar, és szeret, talán változtat rajta.

2010. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ezt neki is is elmondtam, sírt és kiakadt, hogy én hogy mondhatok ilyet h "megcsalnám". Szerettem volna ha érti a lényeget.
2010. jún. 17. 22:28
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi hiba. Eltérőek az igényeitek, amit nem tudtok (vagy nem akartok, ezt nem lehet ennyiből megítélni) összehangolni. Ha nagyon nem megy, nem kell erőltetni, mert csak saját magatokkal b*sztok ki. Így nem sok esélye van a kapcsolatotoknak.


FS

24/F

2010. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De amúgy jó a szex és szeretjük egymást. Ez ennyire elbaszná az egészet?
2010. jún. 17. 22:40
 6/18 anonim ***** válasza:
mi lenne? szeretik egymást és egymáshoz igazodnak amennyire lehet.
2010. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Szia,

én extrákkal bírnám a szexre :) Nálunk apának van kisebb étvágya mint nekem, hát olyan dolgokkal lepem meg aminek nem tud ellenállni ;) Persze nem lehetsz mindig toppon ötletekkel, de apróság is számít, egy új póz, tejszínhab stb...

Kriszta

2010. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

22:46!


Ez igaz, de - az én értelmezésemben - éppen az okoz a kérdező számára problémát, hogy nem nagyon meg az az "igazodás".


FS

2010. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Probálkozz továbbra is.


Lassú víz, partot mos.

2010. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Az ilyen extrák nem igazán megvalósíthatók szerintem a mindennapokban. nem fújhatok rá minden nap tajszínhabot :) persze ötletnek jó, csak nem hosszú távra.

az igazodás valóban nem megy, és ez konfliktust okoz. Aztán általában én engedek, mert ugyebár a szexet erőltetni nem lehet és nem kell.

Passzív a barátnőm amúgy is, nem igazán szeret kísérletezni. Általában gyorsan elmegy a bevált pózokban és kb ennyi, utána már csak én élvezkedek. Jó a szex, de mégsem az igazi :) Vagy túl sokat akarok én 3 év után? :)

2010. jún. 17. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!