Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed a kapcsolatokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a kapcsolatokban való taktikázásról?

Figyelt kérdés

Bírom, hogy valami társasjátékként kezelik az emberek, szabályok szerint, mit mikor szabad, nem szabad, mit fog szólni, ha megtudja, ezért titkoljuk az igazat, amíg lehet, mit fognak szólni mások, milyennek mutassam magam, fogások, praktikák, tippek, trükkök ésatöbbi ésatöbbi...

Teljesen kiveszik belőle a lényeg, a két résztvevő személy, ha mindenki egy meghatározott ideálra akar hasonlítani. Miért nem lehet egyszerűen önmagunkat adni ahelyett, hogy valami harcküzdelemként egymás lépéseit figyelve, lágy részeket takarva kerülgetjük egymást?...

Pont azzal akartok bevágódni és elfogadtatni magatok, hogy másként viselkedtek? Ezért történik az, hogy előbb-utóbb kiderül az igazság, és jön a csúnya szakítás... És mindez amiatt, mert olyan emberek jövögetnek össze, akik nem is ismerik egymást. Csak sajnos nem bírják dugás nélkül : (

Boldogan fejjel a falnak, ugye ^^


(ez lehet kicsit hülye megfogalmazásra sikeredett Oo)


(ja, és ostoba liberálisok kedvéért tisztelet a kivételnek...)


2010. jún. 17. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ma 23:13


Rengeteg időt el lehet így vesztegetni msn-en, aztán a találkozáskor kiderül, hogy hiányzik a szükséges vonzalom, és kezdődik a kínlódás, mert ugye az msn-be fektetett idő miatt kialakul a "too much invested to quit" szindróma. Sem a múlt században, sem az ókorban nem volt msn, meg tudták oldani az ismerkedést anélkül is :)

2010. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Addig is ismerkedünk, sokkal jobban lehet, mint élőben.
2010. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves második 23:09es.

Igazad van, tényleg nem értem a gondolatmenetedet. De csak azért mert az égvilágon semmi logikát meg összefüggést nem látok benne :)) És mint látom te sem nagyon értesz engem. Olyan, hogy valódi értékek, valódi én, miért nemkívánatos dolog? Miért nem tetszhet meg pont ez a másiknak? Erre mondom, hogy netán azért, mert a valódi énje nem kellene senkinek, és ezért szorul "feljavításra"? Ez már itt szomorú dolog... Ha meg totálisan elharapódzik ez a megjátszás dolog, akkor hazugságokon, bizalmatlanságokon alapuló világunk lenne, senki sem az, akinek mondta magát, hanem semmit nem érő kis robotocska, ésatöbbi... tudom, klisésen hangzik, de ezt nem szabad engedni akkorsem, akárki akármit mond.


És hogy a szerelemben elvárt a hazudozás... én ponthogy teljes őszinteséget várok, és adok, nekem csak ne hazudozzon senki, pláne nem a szerelemben... És nem, nem újdonság, szomorúan látom, hogy sajnos ez van :)


"...szerepet el kell játszani."


Na itt a baj. A kell. Ki mondja neked, hogy kell? Mivel fenyeget, mit ígér? Hasonulsz a csordához önálló gondolatok helyett, csak azért mert az könnyű? Ez bizony gyengeség. Befolyásolhatóság, manipulálhatóság, hogy mondjam még? Mint egy nagy rakás robot, aki vakon megy az után, amit (szerinte) a társadalom diktál neki. És még ez az elvárt...

"Fordítva. Mivel sokan csinálják, ezért aki nem fogadja el, az fejjel megy a falnak. "

Ugyanez, bár nemértem miért fejjel megy a falnak, de akkor értelmezem, ahogy gondolom: igen, a különbözőket kirekesztik, de ha az ostobák közül rekesztenek ki, hát vállalom (:


"Úgy, te butus, hogy jöttmenteket nem engedsz be az intim szférádba, csak azt, akit szeretsz. Viszont azt, akit nem engedtél be már évek óta az intim szférádba, azt nem ismered. Akivel viszont nem fekszel le rendszeresen, azzal sosem leszel az intimitás olyan fokán, hogy megismerd. Te egy max. 16-17 éves lány vagy, ugye?"


Aha, és hetek alatt megszeretek valakit?:D És akit én nem engedek be, azt nem ismerem? Nem inkább fordítva, aki nem enged be engem, azt nem ismerem? És már megint a dugás... szóval akivel nem dugok, azt nem ismerem...ez már kész :D

Ja, és 18/F ;)

2010. jún. 17. 23:56
 14/14 anonim ***** válasza:

"Olyan, hogy valódi értékek, valódi én, miért nemkívánatos dolog? Miért nem tetszhet meg pont ez a másiknak?"


Mi _tetszik_ először is egy nőnek:

- határozott, magabiztos férfi

- erő pozíciójában lévő domináns férfi

- olyan férfi, aki mellett biztonságban érzi magát

- titokzatos férfi


Mindez együtt egy marha nagy SZEREP. Ha még mindig nem világos, nézz meg egy Cary Grant filmet például. Vagy egy Marlon Brandót, egy Belmondót, egy Schwarzeneggert, egy Bogartot. A Határozott Magabiztos Férfi Aki Mellett Biztonságban Érzem Magam és Lovagias és Titokzatos is, mindez egy annyira felületes tulajdonság (és erre indul be konkrétan a nők 99%-a), hogy semmivel se mélyebb, mint mondjuk a Magas Szőke Férfi.


"a valódi énje nem kellene senkinek"


Azt majd a kapcsolat második évében eldönti mindenki, kell-e neki a másik valódi énje. Mivel kb. ennyi idő MINIMÁLISAN, hogy informált véleményed legyen valakiről. Ha ezt még mindig nem érted, akkor annyira FELÜLETES, primitív ember vagy, aki még soha nem ismert meg közelebbről, mélyebben senkit, hogy nagyon tudlak sajnálni.


"Na itt a baj. A kell. Ki mondja neked, hogy kell?"


HA eredményt akarsz, AKKOR kell. Ez egy hipotetikus imperatívusz. Természetesen lehetsz lúzer is, és játszhatod az őszintét. Adhatod persze magad is, de akkor azonnal nyilvánvaló "igazi értékekkel" (filmsztár külső, sok pénz) kell rendelkezned a biztos sikerhez.


"Aha, és hetek alatt megszeretek valakit?:D"


Tíz percen belül eldől az első találkozásnál, hogy meg akarsz-e valakit közelebbről ismerni ("beleszeretés"). Utána a köv. hónapokban kiderül, hogy szereted-e az illetőt. Szeretni és begerjedni az két különböző dolog.


"És már megint a dugás... szóval akivel nem dugok, azt nem ismerem...ez már kész :D"


Mi lenne, ha azt olvasnád, ami oda van írva? Azt írtam oda, hogy azzal sohasem fogsz közelebbről megismerkedni, akivel nem jársz. Pl. egy csúnya emberrel, aki nem érdekel, nem fogod a legmélyebb titkaidat megosztani éveken át és fordítva.


"Ja, és 18/F ;)"


Hát ez így csak kétségbeejtőbbé teszi a helyzetet. De nem baj, pár év múlva benő a fejed lágya és belátod, hogy igazam van.

2010. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!