Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért könnyebb hazudni, össze-v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért könnyebb hazudni, össze-vissza beszélni, mint őszintének lenni? Ugyan úgy párkapcsolatban, vagy csupán szimpla emberi kapcsolatokban.

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert az igazság sértheti a büszkeségünket, vagy épp csak szégyelljük, esetleg jobbnak látjuk titokban tartani.
2010. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ok de szerintem sokkal egyszerűbb azt mondani valamiről hogy nem szeretném elmondani vagy nem tartozik rád mint mindenféle történetet kitalálni és a végén saját maga gabalyodik bele. Szerintem őszintén is lehet kitérni dolgok elől anélkül, hogy megbántanánk valakit
2010. júl. 31. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
mert az ember ilyen. szerinted nem lenne unalmas a világ, ha mindenki őszinte lenne? akkor hatalmas harmónia lenne a Földön, senki nem hazudna és nem titkolózna. szerintem halálra unnád 1 hónap alatt. sőt még zavarna is, ha kritizálják a hasad nagyságát. szóval a világ unalmas lenne hazugságok nélkül. néz meg még a filmekben is hazudnak, és egy szappanopera meg eleve a hazugságokra épül. szóval hazugság nélkül más lenne az élet, amit el sem tudsz képzelni és senki sem.
2010. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó szerintem azért téged is zavarna, ha egy olyan emberről derülne ki, hogy hülyének nézett és olyan dolgokban hazudozott össze-vissza amiben tökre felesleges lett volna, mert nem változtatna semmin, akiben 1000%-ig megbíztál!
2010. júl. 31. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!