Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom h nem lesz senkim. Olyan rossz így élni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
rengeteg olyan van h a szerelem viszonzatlan, nem kölcsönös. Épp ezért nem lesz senkim többé. Most mit csináljak? Vélemények? Meg hol akadnék össze vele amikor nem vagyok kimozdulós?
2010. jún. 17. 21:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem se volt soha senkim és ezért megútáltam az embereket. Már egy éve nem beszéltem senkivel. Ha látom hogy valakinek mág nálam is rosszabb akkor jobban érzem magam. Régen sem jártam sehova mert olyan barátaim voltak akik szintén otthonülősek voltak és a kapcsolatunk az iskolára korlátozódott, aztán amikor bulizósak lettek már nem voltunk jóban és így nem hívtak. Túllehet élni csak szar érzés. Nem igazán látok semmilyen utat ahol bárkivel is megismerkedhetnék ezért inkább a véletlenre bízom magam. Ha lesz valami akkor lesz, ha meg így maradok akkor szívtam.
2010. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

AZ ÉLETED(sorsod) 1EDÜL CSAK A TE KEZEDBEN VAN!!! csak te vagy érte felelős hogy alakul.senki más! ezzel legyél tisztában. GONDOLATAID ÉS ÉRZÉSEID ALAKÍTJÁK ÉLETED.

AZ HOGY MILYEN VAGY A GONDOLATAID EREDMÉNYE.

HITTEL TEDD MEG AZ 1. LÉPÉST. NEM KELL BELÁTNI AZ EGÉSZ LÉPCSŐSORT CSAK LÉPJ AZ 1. FOKÁRA.

A KÉPZELETBEN REJLIK MINDEN. BETEKINTÉST NYERÜNK VELE AZ ELJÖVENDŐ DOLGOKBA.

AMINEK ELLENÁLLSZ AZ FOJTATÓDIK.

NE ARRA KONCENTRÁLJ AMIT NEM AKARSZ. OTT AZ ENERGIA AHOL A FIGYELEM.

MINDEN HATALOM BELÜLRŐL JÖN.TEHÁT MI URALJUK.

AZ AMIT AZ EMBER ELTUD KÉPZELNI, AZT EL IS ÉRHETI.

2010. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
még az előző- elnézést a sok nagybetűért.csak nem váltottam kicsire. :)
2010. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!