Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom h nem lesz senkim. Olyan rossz így élni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
rengeteg olyan van h a szerelem viszonzatlan, nem kölcsönös. Épp ezért nem lesz senkim többé. Most mit csináljak? Vélemények? Meg hol akadnék össze vele amikor nem vagyok kimozdulós?
2010. jún. 17. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Mindenkinek van egy álma

Az enyém te lettél

van egy nagy-nagy ideállja...


ízé... közhely közhely... általános kérdés...


ja ízé, nem vagy kimozdulos az gáz, úgy nehéz. mozdulj ki. ha nem probáld vmi frankó cseten, [ne... ne chat.hu - mondjuk gyaloglo] esetleg love.hu


ja ízé, mozdulj ki. csaj vagy? akkor könnyű a dolgod. pina minden faszinak kell.


faszi vagy? akkor is, tanulj, okosodj, legyen pénzed, azt sokan szeretik.


ja és mozdulj ki!


dr.b.23F

2010. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

változtass a hozzáállásodon......biztosan lesz valakid aki a szeret téged!

vagy az életmódodon változtass...menj el sétálni....lehet h egy régen látott barátod a nagy Ő, de mivel rég találkozatok el i felejtetted, vagy lehet h épp most néz meg valaki az interneten és tetszesz meg neki....de ilyen hozzááállással szerintem nem lesz ehyhamar barátod(gondolom lány vagy) ha nem akkor bocsi..:S

és legyen egy kis önbizalmad, és az kihat majd a kisugárzásodra...megtetszesz majd embereknek

Sok sikert! Fel a fejjel!! ja és ne magyarázd be magdnak h reménytelen helyzet!

14Ł

2010. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
előző válaszolóval teljes mértékben egyetértek. ;D 16L.
2010. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ez marha értelems volt köszi
2010. jún. 17. 21:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Alkalmazz szerelmi mágiát!

Kenegesd kakastollal a seggedet a telihold fényében az udvaron, miközben a macskád kergeted.Mellette használj ibolya illatú füstölőt, aláfestésnek hallgass full hangerőn death metált!

2010. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
pozitív gondolkodás?!
2010. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

vmi baj van a hozzászólásommal?:/

21.15 vok..

2010. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
van kevésk pozitivitásom, de tényleg nagyon ritka amikor kölcsönös is a szerelem most ne mondjátok h nem így van
2010. jún. 17. 21:24
 9/13 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele, de tudod mit?

próbáld meg ajándékként felfogni! úgy értem, nem fog senki sem átverni, nem függsz érzelmileg senkitől.

én elkezdtem sportolni, és napi 2-3x tudok edzeni!

tudom, hogy ez is közhelynek tűnik, egy időben én is annak vettem volna, de így van.

tudom, hogy nem lesz senkim, de ezért nem leszek öngyilkos, így is lehet élni. ÉS sokkal nagyobb eredményeket érek el a sportban, mert sok szabadidőm van, nem kell rinyálnom, hogy mikor csal meg, így érzelmileg sem vagyok senkinek kiszolgáltatva.

kell ennél több?

21F

2010. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

u.i.: többiek meg dugassák magukat, vagy tömjenek be minél több lyukat, nekem csak szűz lány fog kelleni, úgyhogy azért mert a többiek kicsapongó életet élnek nem indulok hátrányból. max nem lesz senkim.


előző voltam

2010. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!