Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a nagy érettség, gyerekek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a nagy érettség, gyerekek?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több olyat olvasok, ami ilyen rövid viccbe illene:

-Érettebb vagyok a koromnál-mondta a 14 éves lány, és lefeküdt egy 30 éves pasival.

De komolyan, most mi a jó ebben? A 14 éves lányoknak nem kéne még ilyenkor ilyenekről gondolkodni, a 20-25 évesek meg lehetnének okosabbak is, minthogy ilyen fiatalokkal kezdjenek, az ő korosztályukban vannak csak az igazán jó csajok. Ha én 20 éves lennék, én sz@rnék a 14 évesekre :D.

Szóval arra kérnék mindenkit, hogy többet no mondja senkinek, hogy érettebb a korához képest, mert az ilyenekhez vezet!


2010. jún. 17. 19:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Én érettebb vagyok a koromhó' képöst!

Pisti bá 76/F

2010. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Kikérem nekem, ma szóbeliztem magyarból meg töriből!


Amúgy mindenki érettebb a koránál, nem vettétek észre?

2010. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
20:16-os: Teljesen igazad van, itt most mindenki érettebb a kornál. Pedig az érettség teljesen relatív dolog, szerintem épp az az érett, aki 14-15 évesen még nem azon gondolkodik, kivel feküdjön le, hanem éli az életét meg szórakozik meg minden.
2010. jún. 17. 20:21
 14/26 anonim ***** válasza:
f*szomat már! mikor hagyjátok már abba az állandó általánosítást?unalmas már!
2010. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
sztem ez gáz.. :) de ők tudják, majd aztán sirnak itt, h jajj, terhesek-e, ha a pasi kivette, mielőtt elment.. mert a gumit nem szeretik ( jaa, 14 évesen ez a legnagyobb gondjuk.. meg az, h nincs orgazmusuk.. ). na, 1 14 éves semmiféleképpen sem érett a szexre!!!
2010. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
20:23-as: Bocsi, teljesen igazad van! Bármennyire is ki vagyok akadva, oda kellett volna írnom, hogy tisztelet a kivételnek! Még egyszer elnézést!
2010. jún. 17. 20:27
 17/26 A kérdező kommentje:
20:26-os: Ott a pont.
2010. jún. 17. 20:30
 18/26 anonim ***** válasza:
ennyi!
2010. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Minden tini érettebbnek érzi magát a koránál. Én is ezt hittem, pedig érzelmileg öt évvel le vagyok maradva.
2010. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%
Az érettség nem csak a szextől függ :) A vicc az, hogy a fele amiatt hiszi magát érettebbnek a koránál, mert nem szexel, a másik meg azért, mert szexel... Olyannal még nem találkoztam, aki azt mondta volna, hogy "én éretlenebb vagyok a koromnál, vagy tipikus korombeli vagyok". Az élethez és világhoz való hozzáállás, alázat, problémamegoldás miatt lesz valaki érett. Attól a legkevésbé sem, hogy egy "mindenki" láttán habzó szájjal általánosítást kiált ;) Ugyanis nem ismeri az állandósult szókapcsolatokat...
2010. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!