Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írhatok neki, vagy csak "beégetem magam? "

Figyelt kérdés
Ma összefutottam egy csajjal egy szoliban, már korábban is felfigyeltem rá, elkezdtünk dumálni amíg ott volt mindenféléről (suli, bulizás hobbi stb.) viszont nem valószínű hogy mostanában látom. Írhatok neki egy emailt vagy vmit, hogy "én vagyok az a srác blablabla"? - vagy vegyem fel MSN-re?
2010. jún. 17. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább msn... úgy legalább gyors a válasz.:) am. nem ciki 17L
2010. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
msn :D
2010. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
marad az email, msn-t nem tudom. Vmi frappánsat találok ki, gondolom a csajok nem buknak a "ne haraguj hogy írok de...." szövegre...
2010. jún. 17. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:

attól függ, h am tetszik-e egy pasi....

volt 2 fiu aki írogatott év elején nekem, meg keresték a társaságom...az egyi nagyon zavart, gáznak találtam, a másikkal jártam is....peg majdnem ugyanazt írták. erre csak késöbb döbbentem rá

2010. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát veszteni nem vesztek vele semmit, nem zaklatni akarom.
2010. jún. 17. 18:49
 6/8 anonim válasza:
látod meg is válaszoltad a kérdésed:) így van nem veszthetsz semmit. hívd el valahova ha nem-et mondd akkor mivan?:) úgyis aztmondtad hogy valószínű mostanában nem látod...meg ha valaha össze is futsz vele csak mosolyogsz köszönsz és kész SEMMIT nem veszíthetsz
2010. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoliban???? :OOOOOOOOO
2010. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szolis barátom, látszik, hogy eddig csak fiúknál próbálkoztál...
2010. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!