Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írhatok én a fiúnak sms-t,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írhatok én a fiúnak sms-t, hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés
Nem ismerjük egymást nagyon csak köszönünk egymásnak. Várhatnék is, hogy hátha itt összefutunk v ott és akkor ez lesz meg az, meg írhatok is neki egy sms-t h nincs-e kedve beszélgetni. Szerintetek....? Nagyon nyomulós? Nagyon gáz? Mindenki írjon, sokat, de elsősorban az érdekel, h fiú szemmel ez h tűnik:D
2008. dec. 24. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ilyen sokan válaszoltatok:(
2008. dec. 24. 18:04
 2/5 anonim válasza:
Ez nagyon változó lehet. Volt már hogy kivártam, hogy a pasi írjon, de volt már hogy én kezdeményeztem! Nagyon változó, a pasitól is függhet... szereti ha meghódíthat egy csajt, vagy ha egy lány kezdeményez. Én azt tanácsolom, hogy írj neki bátran, ha tetszel neki úgy is visszaír, ha meg nem, akkor tuti nem ezen múlott. Max írd neki azt hogy szia ráérsz dumálni, tökre unatkozok vagy nem tudom. :) sok sikert!
2008. dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet hogy ez kicsit olyan 60as évekbeli lesz amit mondok!

Inkább fusson 100x egy férfi te utánad mint hogy te egy után is!

Nem szabad!

Mindig a férfi legyen az aki kezdeményez!

Azért mondom ezt mert én is olyan voltam hogy én kezdeményeztem, de ekkor a pasik érezték hogy vaélamit érzek meghogy tetszenk nekem és mi lett a vége?

Kihasználás!

Ugyhogy fogadd meg a tanácsom ha az a fiu is akar téged akkor előbb utóbb vagy leszolit az utcán vagy ő fog irni neked smst!

Szia!

2008. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

néhány pasi szereti ha a lány kezdeményez (én is), akadhat közöttük normális is (én annak tartom magam).

A párom is így "jelzett", aztán mondtam jó, dumáljunk, és összejöttünk :)azóta boldog párkapcsolatban élek :)

2008. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lünk :D
2008. dec. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!