Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elküldött üzenetre (SMS,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldött üzenetre (SMS, mail) mennyi ideig szabad választ várni? Mikor írhatok újra ha nem válaszolt?

Figyelt kérdés
Írtam egyik ismerősömnek tegnap este iwiwen, de még nem válaszolt, pedig azóta már 3x is volt iwiwen. Nagyon bosszant a dolog, mivel én úgy vagyok vele, ha levelet kapok, arra azonnal felelek. Meddig várjak még, és mikor írhatok neki, hogy most akkor mi a fene van, miért nem válaszol?
2010. júl. 28. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak te vagy túlbuzgó... :) Honnan tudod, hogy hányszor volt fenn? Mindig megnézed az adatlapját? Egész éjjel az iwiwen lógsz? Van életed? Hagyj már neki egy kis időt, lehet, hogy elfoglaltabb mint te.
2010. júl. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szerintem iwiw-es üzenetnél minimum 1 nap türelmi időt adhatsz. nincs valamilyen más módja annak, h üzenj neki? 1-2 nap után írhatsz neki újra nyugodtan.

20/L

2010. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem válaszol ne írj neki többet... és hagyd inkább
2010. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem válaszol ne írj neki többet... és hagyd inkább

--- ha mindenki így gondolná, nem lenne kapcsolat soha,

semmi gond, ha nem válaszolt, majd fog. Soha nem tudhatja az ember miért nem válaszolnak( mi jött közbe, esetleg milyen szokásai vannak a másik félnek)ha pedig nem érdekled, azt jobb tisztázni, ha most hagyod sose tudod meg mi az igazság, mert vagy nem érdekled vagy igen ezt te sose tudhatod maximum feltételezheted, de bizonyítékod nincs semmire. Szóval pár nap múlva írjál neki, aztán ha arra sem válaszol írjál ismét, hogy akkor mi a helyzet és tiszteljen már meg annyival, hogy leírja, hogy nem szeretne tőled semmit. ( persze, ha ismeritek egymást élőben is, ha csak egy ismeretlen személy akkor ha másodjára sem reagál hagyd)

2010. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jártam már így. írtam iwiw-en, küldtem sms-t. írtam msn-en de válasz sehol. ha nem ír az teljesen egyértelmű: bunkó és vagy gyenge vagyok ahhoz hogy a szemedbe mondjam -írjam- az igazságot, de nem kellesz. nyilván rosszul esik ha az embert ilyen szinten leszarják, de nem sokat tudsz tenni. én is mindig válaszolok kisebb-rövidebb reakcióidővel bármi legyen is az, mivel szerintem ez alapvető, hogy tisztelem a másikat annyira, hogy ember számba veszem.

még egy okos gondolat. ha annyira cseszik válaszolni akkor jobb ha elgondolkodsz azon, hogy valójában Ő meg sem érdemel téged és keress olyat aki nem bunkózik veled.

az illető meg fusson össze egy ugyanakkor bunkóval mint amilyen saját maga, és bunkózzanak egymással életük végéig.

22f

2010. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!