Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem válaszolt a neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem válaszolt a neki küldött SMS-re. Ez mit jelenthet? 22F

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltunk, jó volt meg minden. Aztán eljöttem, és a városban este láttam egy közös ismerősünket, akiről épp dumálgattunk. Írtam is neki, hogy micsoda véletlen, meg még vmi "hülye szöveget is", de nem írt vissza. Jó nem volt az SMS-ben semmi olyan, hogy "hiányzol és szeretlek", tehát annyira nem gáz h nem reagált, csak nem-e azért, mert hülyeséget írtam, vagy mert terheltem az üzenettel?
2010. nov. 3. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vette észre, vagy ki volt kapcsolva. De az is lehet, ha nem kérdeztél semmit, elolvasta az üzenetet és nem gondolta, hogy erre válaszolni kell. Gondolta, csak közölted vele, hogy láttad azt a vkit
2010. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

miért kéne minden ilyesmire visszaírni? ha nem volt benne kérdés akkor meg főleg.

de az is lehet h otthon hagyta a telojátm, nincs rajta pénz v akármi más..

én sem feltétlenül szoktam válaszolni minden olyan smsre amiben nincs semmi olyan lényeges amit ott akkor telefonon kellene megbeszélni..

2010. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mindig mindenki mindenre válaszolna, nem lenne ideje, hogy megkeresse a telefonszámlára való pénzt.
2010. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt benne kérdés vagy amire nem tud reagálni egyértelműen nem fog rá reagálni. Én sem írnék vissza, mert ha visszaírná, hogy aha, de vicces akkor meg azért tetted volna fel a kérdést, hogy miért írt ilyen flegmán :D Nekem is van olyan, hogy dobok 1-2 sms-t ami épp az észrevételem vagy meglátásom és el sem várom ,hogy reagáljanak rá, mert én is csak közöltem egy tényt max. várom, hogy írjon mert hátha ír..
2010. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!