Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írtam neki, de nem válaszolt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam neki, de nem válaszolt. Most ez ciki?

Figyelt kérdés

Tudom volt már ilyesmi kérdés, de:

Írtam vkinek aki tetszik, elolvasta de nem válaszolt. Pedig jóban vagyunk, kb 1 hete mikor találkoztunk jót beszélgettünk, meg mindig jól elvagyunk. Akkor miért nem válaszolt? Nem nyomulós volt a levelem, csak megkérdeztem milyen az új iskolája. Máskor ha írtam rögtön válaszolt. Ő jelölt be ismerősnek....


2010. szept. 12. 20:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most ez nyomulásnak számít + visszautasításnak? Égő helyzetben vagyok? :S
2010. szept. 12. 20:55
 2/11 anonim ***** válasza:
ciki.
2010. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe menj tovább!
2010. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Talán nem volt még ideje válaszolni, nem feltétlenül rázott le.
2010. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak olyan idegesítő, mert azt hittem kedvel...Arról nem is beszélve, hogy a jövőhéten ha találkozunk nem tudom hogyan viselkedjek ezek után.
2010. szept. 12. 21:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Először erre gondoltam én is, hogy nem volt ideje válaszolni, de valakinek a képéhez volt ideje kommentet írni...
2010. szept. 12. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Mikor írtál neki??

Amúgy bármikor írhat még.Van úgy,hogy én is elolvasok egy levelet,de csak 1 hét múlva válaszolok rá ha nem olyan fontos,vagy pár nappal később,mert akkor épp más dolgom van,vagy nincs kedvem visszaírni,vagy más is van ott.Amúgy szerintem nincs abban semmi ciki,hogy megkérdezted hogy tetszik neki a suli.Inkább az a gáz,ha valaki arra sem méltat,hogy visszaír.

2010. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pontosan ugyan ez a szitu nálam, ő (a nő) keresett, csak én egy picit komolyabbról szerettem volna beszélni vele élőben, de nem volt ideje találkozni 2 hónapig (táncolni meg mittoménmire meg volt ideje), szal kiadtam magam... arra 1 hónap után válaszolt, hogy nem akarja komolyabban :) na mindegy ez egy más történet, szerintem ez még nem sok, sajnos: nők.
2010. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Még kedden írtam neki, szerdán belépett de nem olvasta el. Aztán legközelebb csak ma lépett be, ma olvasta el.


De legutóbb tényleg ahogy írtam neki kb 30 perc múlva már jött a válasza. Igaz akkor segítséget kértem tőle, mert nem értettem valamit.

2010. szept. 12. 21:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ennyit! Ez semmit rosszat nem jelent...
2010. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!