Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írtam myvipen komit az exbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam myvipen komit az exbarátomnak, és válaszolt rá! :O Miért?

Figyelt kérdés

2 hónapig jártunk, aztán kidobott engem egy másik csajért. A szakításunk után célózgatott rá, hogy egyszer talán még lesz köztünk valami, de én mondtam neki hogy ne legyen semmi. Szerelmes voltam belé, de beletörődtem, hogy neki más kell. A szakítás után pár héttel írtam neki egy komit myvipen, és válaszolt rá.:O Nem gondoltam volna, hogy fog... a többi képe alatt is sok komi van, és egyikre sem válaszolt, csak az enyémre... Miért?

17/L


2010. ápr. 17. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:

fel akarja verni azért

23/ff

2010. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ez attól is függ h mit komiztál és ő mit válaszolt
2010. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, attól függ, hogy mit írtál és ő mit válaszolt.
2010. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem értem mi ebben a furcsa. Ő nem haragszik rád...akkor meg miért ne írhatna? :)

Neked lenne jogod haragudni rá, de te se haragszol.

2010. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt írtam neki, hogy nem láttam még olyannak, amilyen a képen, erre ő azt válaszolta, hogy ugyanmár, biztos láttam már úgy, és megköszönte a komit
2010. ápr. 17. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:
ó pötsöm kivan a myvippel meg a "komi"kkal... akkora jelentőséget birtok neki tulajdonitani... irt és kész, ez egyrészt valsz nem jelent semmit, másrészt mi innen végképp nem fogjuk tudni megmondani... bocs de erre a kérdésre ha kapsz is olyan választ ami ugytünik megválaszolja a kérdésed, annak se lesz alapja, csak vki vmit kitalál, esetleg kiindul egy tapasztalatábol, de attol az még abszolut nem biztos hogy ugy van a te esetedben is...
2010. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi a francért kell ennyire túlreagálni egy komit ? :S
2010. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert még érez a srác iránt valamit és azt a választ várja, hogy azért írt vissza, mert a srácnak se közömbös. Nem?
2010. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mert írtál neki, mé ne válaszolna?
2010. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És te minek írtál neki? Biztos ő is hasonló okból válaszolt.
2010. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!