Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Sodródjak tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sodródjak tovább vagy mondjam el? És hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves titkos kapcsolatom.Ilyen szexelős.De az a probléma hogy szerelmes kezdek lenni.Mit tegyek?Mondjam el neki vagy hallgassak róla és lépjek tovább?Vagy maradjak benne és szenvedjek?Hogy mondanátok meg neki?Nagyon rossz és komoly válaszokat szeretnék kapni.28L
2010. jún. 17. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Sodródj tovább, ne zavarjon hogy becsapod a másikat, te erkölcstelen k u r v a. Szenvedjél csak ha az jó neked! Idióta.


Elég rossz válasz volt?

2010. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem csak rossz volt, hanem komoly is! :D
2010. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
milyen sok erkölcstelen ember van itt..jobb lenne ha anyáddal beszélnél igy és nem ezen az oldalon..ebből a viselkedésből nem is tudom ki az idióta??Elgondolkodtató...
2010. jún. 17. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Te írtad, hogy "Nagyon rossz és komoly válaszokat szeretnék kapni."


Ennek eleget tettem, mi nem tetszik benn?

2010. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon okos vagy!!arra értettem hogy NEKEM nagyon rossz és mivel te vagy olyan okos azért irkálsz ide!!
2010. jún. 17. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, hogy úgy értetted. Akkor használj írásjeleket, különben félre lehet érteni.


Példa:


1. Nem Somogy megyéből származom.

2. Nem, Somogy megyéből származom.


Az első eset tagadó mondat, az illető nem Somogy megyei.


A második eset mondata azt feltételezi, hogy valaki rákérdezett az illetőre, hogy XY megyéből származik-e. Az illető pedig igenlő választ adott. Ezt abból az egy vesszőből tudjuk.


Saját hibáidért ne engem okolj. Azért is magadra lehetsz mérges, amiért ilyen helyzetbe hoztad magad.

Az első válaszban - bár alpári stílusban íródott -, remélem felfedezted az iróniát. Homlokegyenest ellenkezőjét kellene tenned annak, mint amit leírtam. Az igazság előbb-utóbb úgyis kiderül.

2010. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért csak szex? Valamelyikőtök foglalt vagy egyszerűen nem akartatok többet egymástól (legalábbis vmelyik fél)? Szerintem beszélj vele, de ha nincs oda az ötlettől, h beleszerettél, ne folytasd tovább a szerelmi viszonyt. Lépj tovább, még ha eleinte fáj is.
2010. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor használj vesszőt, az M betű mellett található, a K és az L alatt. Tőle jobbra a . van. Alatta Space és Altgr.
2010. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!