Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elmondjam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam neki mit érzek?

Figyelt kérdés

Van két srác. Egyikőjük már 9 hónapja tetszik, néha úgy érzem én is neki, de aztán megint elbizonytalanít. A másik fiú 3 hónapja tetszik, de ő rám se néz. Most jön a nyári szünet így gondoltam rá, hogy el kellene mondanom nekik, hogy mit érzek, mit gondolok. (értem itt főleg az 1. srácra)

Jó ötlet? Vagy felejtsem el őket? Ti mit tennétek?

Előre is köszi:)


2010. jún. 17. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Beszélj velük.

Aztán lesz ami lesz. ;-)

2010. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam az 1. srácnál, hogy csak egy számot küldök neki, amiben benne van minden.

De leginkább attól félnek, hogy kinevetnek, és aztán már az egész iskola tudna az akciómról.

2010. jún. 17. 16:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Msn? beszélgetés? nem kell rögtön elárulni. csak beszélgessetek, és ráér aztán elmondani.
2010. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom így letámadni, nem akarom mutatni, hogy mennyire odavagyok érte. Nem akarom, hogy nyomulósnak tartson.
2010. jún. 17. 16:07
 5/10 A kérdező kommentje:
De köszi a válaszokat:) Írjatok még:) Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2010. jún. 17. 16:08
 6/10 anonim ***** válasza:
én a helyedbe elmondanám az 1.srácnak,mert elveszítheted!ahogy irtad itt a szünet...én is elveszítettem mert késő volt=(ha nem akarod letámadni utalj rá h tetszik...
2010. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is elmondtam a srácnak msnen egy idő után, teljesen őszintén,eddig ő volt a nagymenő,ma már ő fél tőlem:P

Pozitív értelembe:)

2010. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, úgy érzem tényleg el kell mondanom neki:)

Bátor leszek és rászánom magam:)

Köszi még egyszer:)

2010. jún. 18. 10:25
 9/10 anonim ***** válasza:
majd irj h mi volt...=)
2010. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát nem sok jóra számítok, de majd írok:) Még majd nem most mondom el neki, kb 3-4 nap múlva. De nem várom, hogy visszaír:S

Puszi

2010. jún. 18. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!