Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most szerelem? Elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem? Elmondjam mit érzek?

Figyelt kérdés

2hete csókolóztam1pasival akiért oda vok.(sajnos nem lehet köztünk semmi egyéb okok miatt amit nem firtatnék bocsi)Én is bejövök neki,folyton küldi a jeleket... De ez már vagy 2 éve tart. Ha nem látom hiányzik,ha látom ideges vok,ha beszélünk legszívesebben megölelném...

De a csók óta meg vok "bolondulva" Szivem szerint megmondanám,h szeretem(de ezt már régóta így érzem)csak félek a reakciótól.


2011. aug. 15. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondd el. Remélem jobban tudsz beszélni mint ahogy írsz.
2011. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nyugodtan mond el :)
2011. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mi a gondod az írásommal? Az,hogy rövidítettem? Te nem szóktál?
2011. aug. 15. 17:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá! Mondd el és szeressétek egymást. :D
2011. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
bocs ---> o
2011. aug. 15. 17:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezek a legjobbak mindenki fél kimondani mit érez!

Gondolj bele mi a jobb elmondani neki és együtt vagytok vagy megörülni ez miatt!

Nem tudom a korod de dönts okosan!

2011. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
24 vok,és mint írtam sajnos nem lehet köztünk komolyabb kapcsolat :(
2011. aug. 15. 17:48
 8/13 anonim ***** válasza:
De miért a tesód vagy mi ha nem lehet köztetek semmi akkor meg kár vele foglalkozni!
2011. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem,nem a tesóm. Az ő életében is és az enyémben is van valaki. (Lehet ku*vázni ésatöbbi,nem érdekel,de nem én vagyok,voltam az első szerencsétlen lány akivel ez történt)Úgy érzem tudnia kell mit érzek iránta,és ha magamba tartom,szenvedek mennyivel jobb?
2011. aug. 15. 17:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem k*urvázunk nem olyan vagyok!

Az se jobb ha magadba tartod mert csak szenvedsz tőle de félsz hogy ha elmondod galiba lehet belőle??

2011. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!