Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki hogy mit érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
van egy csaj régen jártunk most újra össze barátkoztunk és most szerintetek meg mondjam neki hogy vissza szeretném kapni?
2011. júl. 4. 20:24
 1/3 anonim válasza:
termeszetesen mond meg neki, h h erzel iranta, mert ha most nem teszed meg, lehet h kesobb, mar keso lesz..
2011. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyetértek!
2011. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
meg mondtam neki de már csak barátként néz rám de amúgy most nincs semmi para már át mentem ezen a szaros részen hogy kb minden nap depiztem és nem volt kedvem sok mindenhez csak azt nem értem hogy mit akarok hogyha eggyüt voltunk is nem voltam belé szerelmes :/ nem tudom miért..
2011. júl. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!