Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az elvesztett szerelmem szerelmét, szeretét?

Figyelt kérdés

Egy 2 és fél éves kapcsolatom végződőtt így. Az első másfél évben minden nagyszerű volt, nagy volt a szerelem nem tudtunk egymás nélkül lenni, sok volt az együtt töltött boldog pillanat, de az utolsó 1 évben belátom elhanyagoltam és nem törödtem vele, amit nagyon sajnálok, mert rájöttem, hogy mennyire sokat jelent nekem és hiányzik, szeretem, nem tudom elfelejteni. De ő azt állitja már nem úgy szeret mint régen és ne gyötörjem, hagyjam boldognak lenni.

Mit tegyek, ha még szeretem és kötödöm hozzá, vissza tudom még szerezni, van esélyem rá...


2010. jún. 17. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Minden attól függ, képes vagy-e hosszú távon megváltozni és törődni vele.Átérzem a párod helyzetét, mert én is ebben a cipőben járok. Mondtam a páromnak, hogy legyen vége, de azt mondta, hogy megváltozik. Adtam neki még egy esélyt, de a csoda csak 2 hétig tartott.

Ha igazán szereted, kérj tőle még egy lehetőséget.

Ha belemegy, akkor pedig tényleg változtass, és ne hanyagold el.


Sok szerencsét, remélem nektek jobban sikerül mint nekünk.

2010. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de ennek vége szerintem. Nekem egy másfél éves kapcsolatom végződött úgy, hogy az utólso fél évben elhanyagolt a párom egy kicsit, és a kapcsolat is megváltozott, nem tudom miért, de az én érzéseim egyre múltak elfelé. Tulajdonképpen az utolsó 3 hónap már csak kínlódás volt egymás mellett, de azért reménykedtem benne, hogy még megmenthető a kapcsolat. Hiába, már nem éreztem azt amit régebben. Aztán a szakítás nagyon nehéz volt mert nem akart elengedni. 2x szakítottam, de addig könyörgött, hogy visszafogadtam. De már semmit sem éreztem iránta, sőt mivel teljesen elvett tőlem mindent, azzal, hogy magához láncolt már szinte utálni kezdtem. Végül harmadjáta úgy sikerült szakítanom, hogy már más is volt a képben. Nem csaltam meg, csak egy haver volt akivel beszélgettem néha. Azt hiszem ez volt életem legnehezebb szakítása.

Szóval szerintem, ahogy ő is mondta: hagyd, hogy boldog legyen, és engedd el.

2010. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!