Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők feleslegesen féltékenyke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők feleslegesen féltékenykednek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de azt mondják a nők feleslegesen hisztiznek féltékenység ügyben hát nem tudom. mi válthatja ezt ki.
2010. jún. 17. 10:45
 1/7 nielindi ***** válasza:
pasik szeretnek flörtölgetni, olyan csajokkal is, akivel semmit nem kezdene. és ha látványosan csinálja, akkor is amikor ott van a barátnöje, akkor féltékenységet válthat ki a lánybol. és mivel többször elöfordulhat, igy sokszor lesz féltékeny, még akkor is, ha nincs semmi oka rá.
2010. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ÖNBIZALOMHIÁNY következtében.
2010. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A többségre valóban igaz, persze vannak kivételek. Én speciel olyan vagyok, aki visszatartja, és magában szenved a féltékenykedés miatt, persze, csak ha van okom rá...

Amúgy szerintem az váltahtja ki, hogy a férfiak -általánosítva- elég csapongó életet élnek.

Érdekesség, és saját tapasztalat, ha teszem azt az utcán a férfi megnéz magának egy valamire való nőt, akkor a párja általában azt a következtetést vonja le (valami követhetetlen logika folytán), hogy a pasinak mindjárt jobban tetszik a megnézett hölgy, és hogy el fogja hagyni a párját. Persze fordított esetben elfogadható, és hogy jön ahhoz a pasi, hogy fönnakad ilyenen... :D

Na, most jól le szóltam kedves nőtársaimat. xD

2010. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:-D ez jó volt....
2010. jún. 17. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:
néha igen,néha nem!a nők alapba féltékenyek egymásra,nem feltétlenül a párjára,hanem egymással rivalizáltok!ez így van!tapasztalat!
2010. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem mindig felesleges a féltékenykedés.. van hogy van rá okunk.. 15/L
2010. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát pl nálam olyan helyzet volt hogy korábban megcsalt a pasim..megbocsátottam neki öszejöttünk meg minden..de én még a lány o társaira is féltékeny voltam..teljesen elvesztette a bizalmamat..főleg mikor elment bulizni..én meg nem tudtam vele menni..minden bajom volt..hogy ugyan melyik csaj mászik rá stb..
2010. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!