Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek egy ingadozo lelkiallapotu sraccal?

Figyelt kérdés
NEM tudom mas sracban van-e ilyen. peldaul az egyik srac,neha, ha nagyon felhuzzak v elszomoritjak,ugy vezet mint egy orult, vagy nekifog rohangalni h vezesse le az idegeit. de amugy rendes srac. ti jarnatok egy ilyennel ,s mit lehetne vele csinalni h megvaltozzon?
2010. jún. 16. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

bár fiú vagyok, de gondolj bele. Utazol vele egy kocsiban, kap egy hívást amin felb*ssza az agyát, és rájön a dilihopp. Úgy vezet mint egy őrült, lehet hogy az első fának nekimennétek.

Az meg nem hiányzik hogy így haljak meg, de ha szeretem, akkor meg az nem hiányozna hogy így veszítsem el a párom. Inkább keresek normális embert (már szerencsére megtaláltam...remélem :))

2010. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
figyelj, ha érdeklitek egymást akkor megér egy probát. az én párom is ilyen szokott lenni, sőt még sokkal sokkal problémásabb volt mielőtt összejöttünk, az egész családjátol csak azt hallom folyamatosan, hogy én húztam őt ki a csávából. szoval sztem ne menekülj azért annyira tőle, ha szimpatizáltok. lehet neked is sikerül egy kis fényt vinned az életébe :) az agressziv vezetésnél (mondjuk mi már jó ideje együtt vagyunk és tudom hogyazért tud ő vigyázni) pedig finoman szólj rá hogy mennyivel megy és mennyi a korlátozás. csak aztán nehogy abbol is kiabálás legyen.. :) mindenesetre sok sikert.
2010. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Elküldeném pszichológushoz.
2010. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A 23:41 esnek kulonosen koszonom,mert tenyleg nagyon megtalalom magam az on torteneteben.de amugy onok jol egyeztek?h sikerult megvaltoztatnia? erdekelne ha nem haragszik h tudjam,erdemes folytatni egy 2 eves kapcsot,vagy azonnal szalljak ki belole.

koszonom mindenki kommentjet

2010. jún. 16. 23:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátkoznék vele, hátha segítene a stabil emberi kapcsolat, de a szerelmet nem kockáztatnám meg.
2010. jún. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

volt ilyen barátom, átvettem a lehangoltságát, volt, hogy úgy mentem haza, hogy begyógyszerezte magát, szét volt terülve a földön, körülötte hányástócsával. életem lesötétebb időszaka volt az a 2 év, amit vele töltöttem. mindezek ellenére barátok maradtunk.

N/23

én a helyedben "kihagynám", de te tudod, tanulhatsz is a dologból, ha rosszul sül el [ahogyan én tettem], de az is megtrténthet, hogy kiegyensúlyozódik a lelke.

2010. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát a kocsijába nem ülnék be. Először elmondanám neki azt, amit saját eszétől is tudnia kéne. Azt is mondanám neki, hogy ezzel megijeszt. Aztán várnék, hogy változtat-e, de ha nem változik a helyzet, akkor tovább lépnék, már csak a testi épségem szempontjából is. Ha mindenki így vezetné le a feszültséget, naponta több 1000 000 balesetről számolna be a híradó...ez egy önfejű, erőszakos ember, aki azt hiszi, övé a világ. Csúnyán hangzik, de így van.
2010. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elküldeni pszichológushoz nincs értelme, úgysem menne el. megváltozni sem fog. max néhány hónapig, aztán visszatér a régi énje.

vagy fogadd el, vagy keress mást.

23/F

2010. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!