Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél hónapja dobott a barátnőm. Az indok csak annyi volt hogy már nem működött a kapcsolat,egyikünk se hibás. Van egy haverom aki ugyanebben a cipőben járt de neki most sikerült visszaszerezni a barátnőjét, úgy hogy a lány már másik sráccal ismerkedett, és már nem előszőr csinálta ezt meg. Arra gondoltam ha neki sikerült nekem is sikerülhet. De nemrég elkezdtem én is ismerkedni egy lánnyal. Kedves és őszinte. Éppen barátra vadászik. Simán összejöhetnék vele de érzem nem lennék olyan boldog ebben a kapcsolatban mint az előzőben. Tanácstalan vagyok.
2011. nov. 3. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig amelyik kapcsolat egyszer nem működött, az jó eséllyel másodszorra se fog. Szerintem lépj tovább.
2011. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
értékeld át h melyik csaj neked a fontosabb. amelyik kapcsolatba jobban éreznéd magad, akk az lesz a nyerő...
2011. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges erőltetni ami nem megy, lépj tovább. Előre pedig teljesen értelmetlen eldöntened "hogy ez úgyse lesz olyan jó" honnan a pics*ból tudhatnád...

Szerintem mindig előre tekints.

2011. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 napietus ***** válasza:
100%
a haverod lehet, hogy ideig-óráig visszasírta magát a volt nőjéhez, de nem biztos, hogy jól járt, ugyanis pár hét, és újra szakítani fognak. ha valakinek ez a hobbija, lehet csinálni, mert olcsóbb mint a vadászat és izgalmasabb, mint a horgászat de értelme, az nincsen neki.
2011. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem sírta magát vissza, megbeszélték a dolgokat. És egyébként nem egy olyan esetről hallottam már mikor szakítás után sokkal jobb minden.
2011. nov. 3. 19:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!