Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 eve vagyok a parommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 eve vagyok a parommal de valami nagyon nem mukodik nalunk. Nem ertem miert. Mit rontok el?

Figyelt kérdés
Alapvetoen nem panaszkodni szeretnek csak tudni szeretnem ha en vagyok a hibas. Alapvetoen sokat dolgozik es nincs ram ideje. En fozok, mosok, takaritok es o semmit nem segit. Szerintem nem tiszteli a munkam sem mert MINDENT szet hogy, meg a tejet nem teszi vissza a hutobe azzal a valasszal h elfelejtette. 3. alkalommal mar sok. Mindig halomban all a szennyese 3 nap utan bar ez a legkevesebb csak mar sok hogy nem segit. Szerintem nem szeret. Nem megyunk sehova, nem ir semmi jot. Mint no hianyzik a torodes. En ugy erzem kiteszem szivem-lelkem erte, es en semmi jot nem kapok. Nem parfum kell vagy luxus cikk, ne vegyen semmit de hianyzik a szeretete. Most szabadsagon van es beteg vagyok. Nem csinaltam etelt es elment a barataihoz. Kerdezte h hozzon e kajat de azt mondtam h nem kell. Hat szerintem tudnia kene h mit kene csinalnia... Szot erteni nem lehet vele, normalisan valaszolni nem tud, mindig en vagyok az aki butasagokat beszel. Hibazok en is, biztos neha idegesito vagyok de akkor sem kene agresszivnak lennie. Most azt jatszotta hogy nekivag mindent a falnak ha nem fejezem be mert van eleg problemaja (anyagira) fogja - de en ezt csak kifogasnak tartom

2018. jún. 12. 23:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7: valóban nem a kaján van a hangsúly. De ez egy manipulatív játszmázás a csaj részéről, és aki ilyen az nem csak egyszer ilyen hanem rendszeresen. Menjél nyugodtan (=meg ne próbáld) Nem zavar(= dehogyisnem, nem veszed észre?) stb

Én nem mondtam hogy a srác nem tapló, de a csaj se tud normálisan kommunikálni.

2018. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!