Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 eve vagyok a parommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 eve vagyok a parommal de valami nagyon nem mukodik nalunk. Nem ertem miert. Mit rontok el?

Figyelt kérdés
Alapvetoen nem panaszkodni szeretnek csak tudni szeretnem ha en vagyok a hibas. Alapvetoen sokat dolgozik es nincs ram ideje. En fozok, mosok, takaritok es o semmit nem segit. Szerintem nem tiszteli a munkam sem mert MINDENT szet hogy, meg a tejet nem teszi vissza a hutobe azzal a valasszal h elfelejtette. 3. alkalommal mar sok. Mindig halomban all a szennyese 3 nap utan bar ez a legkevesebb csak mar sok hogy nem segit. Szerintem nem szeret. Nem megyunk sehova, nem ir semmi jot. Mint no hianyzik a torodes. En ugy erzem kiteszem szivem-lelkem erte, es en semmi jot nem kapok. Nem parfum kell vagy luxus cikk, ne vegyen semmit de hianyzik a szeretete. Most szabadsagon van es beteg vagyok. Nem csinaltam etelt es elment a barataihoz. Kerdezte h hozzon e kajat de azt mondtam h nem kell. Hat szerintem tudnia kene h mit kene csinalnia... Szot erteni nem lehet vele, normalisan valaszolni nem tud, mindig en vagyok az aki butasagokat beszel. Hibazok en is, biztos neha idegesito vagyok de akkor sem kene agresszivnak lennie. Most azt jatszotta hogy nekivag mindent a falnak ha nem fejezem be mert van eleg problemaja (anyagira) fogja - de en ezt csak kifogasnak tartom

2018. jún. 12. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod vele megbeszélni a problémákat, sőt annyira nem, hogy ilyen agresszívvé válik, akkor nem kéne tovább ebbe a kapcsolatba maradni.

Az elején nem ilyen volt? Mióta tart ez a helyzet?

2018. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Hany eve eltek osszekoltozve?
2018. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ezt mind a ketten elrontottátok. Nagyon...
2018. jún. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Ezt valóban mindketten elrontottátok. Miért is vagy áldozat szerepben?


"Kerdezte h hozzon e kajat de azt mondtam h nem kell. Hat szerintem tudnia kene h mit kene csinalnia... "


Ezt a manipulatív hülyeséget, máskor is ilyen vagy? Nem, nem kéne tudnia. Ha egy kérdésre "nem" a válasz, akkor honnan a fenéből kellene tudnia, hogy nálad a nem a valójában igen? Pláne betegen, az ember sokszor nem éhes. Abban igazad van hogy borzasztó tahó, nem segít, semmibe vesz....te meg hagyod és képtelen vagy vele kommunikálni. Tanuld meg normálisan elmondani hogy mi a bajod és mit szeretnél. Ha nem lehet vele beszélni, hagyd el.

2018. jún. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
"Kerdezte h hozzon e kajat de azt mondtam h nem kell. Hat szerintem tudnia kene h mit kene csinalnia..." - es utana azt mondod, nem vele nem lehet szot erteni :D.
2018. jún. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Áruld el, mi tart mellette? A "De szeretem" nem érvényes. Akit szeretsz, arról nem tudsz írni egy oldal negatívumot egy fikarcnyi pozitívum nélkül.
2018. jún. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4#5# talán azt kéne tudnia, hogy a beteg páromat nem hagyom ott, főleg nem azért h haverozni menjek ha már dolgozni nem. Nem a kaján van a hangsúly. A többit meg ha ne kelljen már mondani egy felnőtt embernek, hogy drágám nem hagyjuk elől a tejet, nem dobáljuk szanaszét a szennyest, nem hagyjuk ott a morzsát az asztalon... Persze tény, hogy ha a kérdező ilyen lúzer, akkor meg is érdemli.
2018. jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt tudnod kell hogy megváltozni nem fog. Tehát vagy elfogadod hogy ő ilyen, vagy döntesz, minnél gyorsabban annál jobb!

Rengetegszer kibeszéltem már ezt a témát itt emberekkel, tapasztalat hogy az ember olyan amilyen, változni pedig nem képes. Pontosan ezért kell jól megválasztani a partnerünk, hogy ezen a téren is passzoljunk.

2018. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez játszmázásnak tűnik... Gyanítom nem a halálodon vagy otthon, különben nem ide írogatnál a betegágyból. Értem én, hogy szeretnéd, hogy többet törődjön veled, de ha ilyen manipulatív módon éred el, hogy durcázással kikényszeríted, az nem sokat ér. Az van, hogy valamiért nem szeretne annyi, meg olyan intenzíven veled lenni, amennyit te szeretnél (és ilyen kényszerítőzős játszmáktól még kevésbé fog, az borítékolható). Ha szeretnéd hogy többet és jobban törődjön veled és a kapcsolatotokkal, vagy nyíltan próbálod megbeszélni vele, vagy próbálkozol vonzóbb partnernek lenni (aztán vagy bejön vagy nem, az ilyesmi elég ritkán szokott bejönni), vagy benyeled, hogy ez a kapcsolat ennyi, ha úgy érzed hosszú távon nem bírod, akkor lépj le minnél gyorsabban...
2018. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez szánalmas, ő leszar, te játszázgatsz.


Mi a francért vagytok ti együtt?

2018. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!