Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami bevált receptetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami bevált receptetek szerelmi bánatra?

Figyelt kérdés
28F és most szakított velem a barátnőm.
2010. jún. 16. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jégermester
2010. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nielindi ***** válasza:
házipálesz
2010. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elmész a boltba, veszel egy szatyor csokit, azt magadba tömöd romantikus filmek nézegetése közben. Ha ez megvolt, elmész a legkoszosabb kocsmába, és úgy leiszod magad, hogy anyádat sem ismered fel.
2010. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jégermaister , szerintem is.
2010. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hát sorrendben ezek:


1. pia + haverok

2. szex

3. új szerelem


ajánlom a sorrendet ne keverd fel, mert akkor komoly bajod lesz


26 /F

2010. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
haverom is pár hónapja szakított a barátnőjével. ők több évig együtt voltak. a csaj most 25, a srác 29. a lényeg az, hogy próbáltuk kimozdítani, mert nagyon maga alatt volt. úgy kötöttük le mi barátok, hogy mindennap volt valami. egyik este moziba mentünk, másik este beültünk sörözni, de volt, hogy nála volt házibuli. hétvégén meg strand, bevásárlás, buli egy héten 2-3-szor. mostmár ott tartunk, hogy már csajokkal is összehoztunk. nem mondom, hogy tejesen kiheverte a dolgot, mert ezt nehéz, de már egész jól van. úgyhogy szerintem neked is így kellene. hívd a haverokat, menjetek sörözni, bulizni, starndolni. aztán flörtölj, ismerkedj. járj sportolni, az is lefáraszt annyira, hogy hazamenj és már csak az alvásra gondolj. a lényeg, hogy ne legyél sokat egyedül, annál rosszabb.
2010. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, ha jól átgondolod, mi miért történt, és legközelebb másképp lesz. Próbáld meg lekötni magad az élet többi területén, próbálj ki új dolgokat, meditálj, jógázz, hallgass sok zenét, ha kreatív típus vagy, próbálkozz a festéssel, rajzolással, de SEMMIKÉPP NE AZ ITALT VÁLASZD! Pillanatnyi örömöt nyújt, felszabadulást, de még több gondot a nyakadba zúdít: Egy lépés előre, harminckilenc lépés hátra...
2010. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

itt van a sorrend:


1:elmész egy kocsmába,kérsz egy Diesel-t

2:Kérsz még 5 korsó sört

3:hazamész részegen,hánysz

4:Reggelre olyan másnapos leszel,hogy egy életre elfelejted a ri***cot

5:Találsz egy új csajt


remélem segítettem ;)

2010. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs!!
2010. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Töltsd le "A Titok" című filmet, vagy olvasd el. Én ma néztem meg és úgy érzem meg fog változni az életem tőle :)

Eszemben sincs viccelni, komolyan próbáld ki :D

2010. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!