Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek a nők a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a nők a férfiak testén, és viselkedésükben?

Figyelt kérdés
Mik azok a tényezők a férfiakban, ami után a csajok megőrülnek értük?
2010. jún. 16. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátommal 7 éve vagyunk együtt, és minden porcikájáért megőrülök! Szeretem a testét, a bőrét, a hangját, az egész embert! Megőrülök tőle így ahogy van:)
2010. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az IZOM,egy kidolgozott felsőtest...ááááá, azért szerintem minden nő megörül, persze én nem az agyon gyúrt pasikról beszélek, a viselkedésük meg legyen laza, és természetes utálom, ha egy pasi megjátsza magát :)
2010. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Idealizálva írom, úgyse létezik ilyen pasi :)

Belső: érzéki, kedves, erős, bátor, kitartó, céltudatos, vicces, kalandvágyó, értelmes, tisztában van mi kell a nőnek és meg is adja neki, tapasztalt, udvarias, segítőkész

Külső: erős testalkat, de nem izomagy. Az sem baj, ha nem teljesen kigyúrt, de ne legyen vézna. Férfias alkat, borosta, gyönyörű szemek, szép tartás, legyen valami plusz a megjelenésében, a kisugárzás mindennél fontosabb. :) A lányos arc nálam nem plusz pont. Ja és ne legyen kopasz :D

Hát én ezekért őrülök meg. Nem kell mindennek stimmelnie, elég, ha pár megvan belőlük.

2010. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy sármos pasi egyébként akár mit csinál viszi a prímet :) De ehhez kevés férfi ért :), kevésben van meg.
2010. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lányok, melyik alkat jön be nektek leginkább?



1.) [link]


2.) [link]


3.) [link]


4.) [link]

2010. jún. 16. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező itt a válaszra a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


általába a 2,3,4 est választották!!!

remélem segitettem, ha igen lécci katt a "hasznosra"

2010. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!