Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még ilyen? és miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen? és miért olyan ritkaság ez? Kort nemet is írjatok

Figyelt kérdés

amennyiben magadra ismersz írj : fiúkra vonatkozik, tisztelettudó, értelmes, beszédes, érzelemből szeretkezik nem pedig csak megb.asz pár nőt és kész, szeretetreméltó, rendes életviletü, először udvarol aztán szerzi meg a lányt, figyelmes.

Azért kérdezem ezt mert lemondtam róla h valaha is ilyen barátom lesz.


2010. jún. 15. 22:13
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Nagyjából magamra ismertem, bár ugye általánosabban fogalmaztál. Így például nem tudom számodra mit jelent a rendes életvitel. Van akinek ebbe bele tartozik a buli-pia-cigi is, de nekem például abszolút nem. És még persze számos más dolog lehet, így a kérdésben lévő 4 sor alapján nem feltétlen ugyanarra gondolunk, persze nem kizárt. :)


Ez egy névtelen oldal, így én le merem írni a koromat... F24

2010. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
Van ilyen, csak nem a kozepsulis korosztalyban kene keresni. Amugy meg teljesen realis mondas, h minden ferfi _azt_ akarja. Lehet jonni romantikus dumakkal meg egyebekkel, de bizony mondom nektek igy vagyon ez. A WoW-os kocka meg azert allit magarol ilyesmit, mert baratnoje alt. nincs, de ha lenne esely vmi quickie-re egybol ugrana.
2010. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
16/F vagyok, és ne csodálkozz hogy nem találsz ilyet. Minden lánynak a bunkók kellenek, az ilyet le se szarják, amit írtál. Gyerünk, tartozz te is a divatmajmokért rajongók klubjához!
2010. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

Hát először is ha pasit akarsz találni, ne ilyen helyen keress, mert valószínű hogy a többsége túlsúlyos, pattanásos, szóval a legalja a népnek. Másrészt elég kockák is lehetnek, hogy itt próbálnak csajozni, de nekem mindegy.


Vannak ilyen fiúk, én ha nem is tartozom közéjük, azért normális vagyok mindenkivel, amit tudok megadok nekik, de mégis valahogy a csajok nagyrészének mostanság az a jó, ha minden hétvégén elviszem bulizni, stb, de én ezt mostmár meguntam, nincs kedvem menni se, ráadásul fárasztó is:S


Épp ma voltam egy rendezvényen pár haverral, előttünk beálltak egy csapat tinilány, max 12 13 évesek és szinte alig volt rajtuk ruha, na ilyen csaj se kéne.


Na mindegy , a kérdésre visszatérve, találhatsz ilyen fiút, de ne számíts arra hogy jól is nézzen ki, és ne is számíts arra hogy találkozol vele , mert abból áll az élete hogy bejár a suliba, utána meg egyből haza tanulni.


Nagyon ritka az olyan aki kedves és jól is néz ki. De azért ne add fel, írj privit msn címmel azt legfeljebb dumcsizunk egyet.


Üdv, 17f Fejér megye

2010. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
én nem leszek olyan mint a többi
2010. jún. 15. 22:46
 26/50 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy?
2010. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
elég messze vagy:S de most mentem aludni.
2010. jún. 15. 22:51
 28/50 A kérdező kommentje:
18 vok
2010. jún. 15. 22:51
 29/50 anonim ***** válasza:

22:45.: A túlsúlyos és a pattanásos emberek a legalja a népnek?


Ez alapján a megállapításod alapján nem vagy tisztelettudó, nem vagy értelmes sem, és a szeretetreméltóságot is nehéz feltételezni...

2010. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Ez az előbbi azért megmosolyogtatott. Először elítél itt mindenkit, aki neten merészel ismerkedni, valamint előítéletesen kinyilatkozza, hogy azok mind rondák és kövérek.

No ezek után elkéri a leányzó msn címét, hogy hát mégiscsak ismerkedne. :DDD


Igazából nem értem mi ez az előítélet sokakban a net mögött ülő emberek iránt? Egyelőre a drót másik végén is ugyanolyan ember ül, mint te. Nagy többségében az internet másik végén sem gép, ronda, kövér disznó ül. Előfordulhat persze, de ugyanúgy bármi más is. Ugyanazok az emberek ülnek a gép mögött is, akiket a metrón, utcán, akárhol látsz. Csak ott nem dumálunk egymással, itt meg könnyedebben. Ennyi, nem kell többet beleképzelni. (Amikor azt gondolja valaki, hogy az internetes beszélgetőpartnere valami ronda kretén lehet csak, olyankor vajon mi járhat a fejében? Hogy ő az egyetlen kivétel? Mert gondolom magát biztos nem tartja ronda kreténnek.)

2010. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!