Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit szólna vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna vagy mit gondolna? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h. nem vagyok vmi jómódú, sőt!

És van már több, mint egy éve barátnőm akinél már jó párszor voltam,de ő még nem, a ház miatt, meg minden (az övéké 10x jobb, meg még sorolhatnám a bajom..) .... És eléggé kínos lenne sztem.. de egyszer muszáj lesz..

:(:(:(:(:(:(:(

Am Mindig kapott vmit, névnapra,születésnapra,ballagásra..szóval ezzel a résszel nincs gond..

Hanem az itthoni körülményekkel van bajom.. :(

És nemtom mit szólna..

Vagy csak Én parázom túl, lehet nem érdekelné?

Rem. érthetően fogalmaztam..ha nem, akkor leírom máshogy..

Idióták kíméljenek..-.-

1?/F


2010. jún. 15. 21:47
 1/10 anonim válasza:
100%
Hülye kérdés. tegyél szép rendet. ne aggódj ha emiatt baja lenne akkor nem is kellesz neki igazán :)
2010. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha ezen kiakad,nem is szeret.szóval mondd meg neki h zavar kicsit h nem annyira szép mint az ő házuk...és vidd el.megérti ha szeret.
2010. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Seraph ***** válasza:
100%
Ez abszolút rajtatok múlik. Ha a kapcsolatotok olyan, amilyennek lennie kell, tehát főleg a lélekről szól, akkor nem fogja érdekelni. Ha tényleg szeret nem a házatokat fogja látni, hanem az otthonotokat. Feltételezem, nem azért laktok ott mert a szüleid lusták dolgozni. Szégyenre nincs okod. Ha meg túl sokat ad a lakhelyedre, akkor érdekből van veled, hagyd ott.
2010. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

milyenek az otthoni körülményeid ami nem tetszhet neki?

szerintem nem számít az, hogy milyen a házatok, szeret így is, és úgy is .

ha az miatt szakít nem is szeretett igazán.

amúgy hogy tudtad kibírni 1 évig hogy ne menjen hozzátok?

ő még nem akart menni?

2010. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele!Én is voltam ebben a helyzetben, a páromék jómódúak, apja vállalkozó!Az én anyukám egyedül nevelt a 2 tesómmal 14 évig, nekünk nem tellett arra, amire nekik igen!Cikinek éreztem, de nem számított Neki ez!:)Azóta tudom, hogy nem a külsőség számít...a lényeg, hogy szépen rendbe legyen tartva!:)
2010. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok!:D Azt elfelejtettem, hogy azóta a férjem!:)
2010. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát.. mentünk mamámhoz..

Ott volt a ballagás is, meg amikor elengedte az anyja, akkor oda mentünk...


A renddel nincs gond..


Am. kösz a válaszokat..

Ezek szerint csak Én reagálom túl.. :S

2010. jún. 15. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:
várj kitalálom. 15/F?
2010. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem.. nem talált..
2010. jún. 15. 22:30
 10/10 anonim válasza:
ha szeret nem fogja érdekelni. barátom is aggódott emiatt, de nem számít nem ez a lényeg ugyanúgy fogok menni hozzájuk a lényeg, hogy vele legyek. ha barátnőd is igazán szeret, ha neki szokatlan is nálatok, más vagy simán nem tetszik neki nem fog problémázni ezen.
2010. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!