Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem mikor alakul ki?

Figyelt kérdés

Randim volt egy lánnyal,szép,okos,de nem ragadott meg semmi a csajban.

Most megdumáltam vele ismét egy randit,mert már nagyon szeretetne velem talizni.

A 2. Randiba csak azért mentem bele,mert hátha megfog benne vmi,de hát nem tudom.És nagyon bejövök neki,de nekem csak tetszik,úgy meg nem akarok vele járni,hogy nem vagyok belé szerelmes.

Szerintetek ha első randin nem lettem bele szerelemes akkor ez már nem is változik?

Én olyan tipus vagyok,aki első látásra lesz szerelmes vagy hát nem tudom..)kérnék tanácsot..->


2010. jún. 15. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

ha az első alkalommal nem fogott meg benne semmi, akkor nem lesz ez máshogy a többi találkozásnál sem. Okosan le is írtad a válaszod, hogy nem szeretnél vele járni, hogy nem érzel semmit sem iránta.

MIndenki már az első alkalommal érez valamit a másik iránt, ha pedig semmit se, akkor nem valók egymáshoz.

2010. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott periférikus komplexum, amely a pszeudoindividualisztikus egocentrumban automatikusan kiváltja a "dejóvónadugni" érzést.
2010. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kialakul az nem félj:) Csak ez másmilyen :) szerintem adj neki esélyt. Bőven jó ha szimpatikust. Egy embert nem ismerhetsz meg egy randi alatt. Az arra jó hogy nagyjából azonosak vagytok de ha jobban megismered lehet életed szerelme de lehet szimplán egy jó barát vagy akár egy nagy tévedést.

Nem tudhatod, abban azonban legyél biztos hogy a lányról nem vonhatsz le feltételezéseket egy randi után. Én a barátomba csak több hónap után lettem szerelmes. Eleinte nem is tetszett és aztán egyre többet beszélgettünk és kialakult. Szerintem ez egy így szép.

Akkor ne találkozz többet a lánnyal ha tényleg nem tetszett, valami olyat csinált amitől unszimpatikus lett vagy egyszerűen ,,kiábrándultál,, belőle, viszont ha csupán csak semleges volt, adj neki egy esélyt.:)

Remélem így döntesz :) Sok sikert! :)

2010. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én eleve nem hiszek az ilyenbe hogy első látásra szerelem,tetszeni tetszhet,bejöhet a stílusa a modora a kisugárzása és kell hogy legyen benne vmi olyan ami megmozgat,látok benne vmit,de ez korántsem a szerelem.Próbálj neki adni még 1-2esélyt és ha nem mozgat meg akkor nyílván ne talizz vele.Nekem is volt így, tetszett egy pasi bejött külsőre meg még modorra is,de valahogy mégse láttam benne semmit, az utolsó randit le is mondtam:S,:)
2010. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.re mit vársz basszus:S

a szrelemnek is esélyt kella dni

a jó dolgok nem jönnek könnyen

figy leeht a csajnak sem votl jó napja

nekem is vol már ugy h 1éjszakásnak indult vmi, aztán, több éjszaka lett, mert jó volt a szex végül 1v után rájöttünk h szeretjük 1mást

sztem találkozz vele még párszor!!

2010. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!