Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szűrhetem le hogy komolyan akar-e tőlem valamit egy srác?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 15:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Mikből tudom meg hogy komolyan szeretne tőlem valamit?
2010. jún. 15. 15:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked kell eldöntened.
2010. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor óvatos leszek, nehogy pofára essek megint.
2010. jún. 15. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:
ezt majd időközben megérzed. ne "add" magad egy hamar, had várjon csak rád. találkozzatok, randizzatok, menjetek mindenfelé együtt és majd megérzed, ha csak hülyít. addig is legyél vele kicsit óvatosabb, akár kicsit tartózkodóbb is. aztán majd meglátod, hogyan viselkedik veled.
2010. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát leírhatnád miket csinált/mondott idáig és talán tudunk segíteni..
2010. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én például szoktam sms-ket küldeni,próbálom dicsérni meg jófej lenni vele ha előkerül valami komolyabb téma akkor normálisan válaszolni,érdeklődni felőle minél többet megtudni róla stb...... de hiába csinálom most ezeket egy lány miatt őt mégse érdekli :S
2010. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem sokat beszéltünk csak kétszer, nincs itthon egész héten, csak hétvégéken.eddig rendesnek tűnt és nem nyomulósnak.Szemezgettünk meg köszöngettünk egymásnak, barátnőm beszélt vele egyszer és azt mondta kedves srác.Először ő írt rám, azután én írtam ő rá.Pont nem volt gépnél, de azt írta hogy a dolgát el tudja intézni gyorsan és nem baj hogy ráírta, ha nem írok rá akkor ő írt volna rám, ezt is írta.Elég sokáig beszéltünk vagy másfél óráig.Kérdezgetett arról miket csinálok meg hasonlók, még keveset beszéltünk.
2010. jún. 15. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!