Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, higyjek neki? Adjak eselyt?

Figyelt kérdés
5 evet jartunk a baratommal, a vegen nagyon elhanyagolt es boldogtalan voltam sokaig, vegre elhataroztam hogy elhagyom, meg is tettem, de most nagyon kivan, igeri hogy megvaltozik es most jott ra mennyit jelentek szamara,szoval nagyon odavan viszont engem nem hat meg annyira, talan mar nem szeretem, es nem bizok benne hogy menne ez a dolog. Idokozben megtetszett egy srac, nem tortent semmi kozottunk csak net-en irogattunk, kolcsonos a szimpatia, de neki baratnoje van akivel talan szakit, mert nem megy. Mi tegyek, adjak meg egy eselyt a reginek? de azzal elveszthetem az "uj" lehetoseget?????
2010. jún. 15. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem időt adj magadnak. Mondd meg a pasidnak, hogy kérsz egy hónapot, hogy tisztán láss. Ez idő alatt minden kiderül. Az is, hogy szereted-e még a barátodat, vagy már másfelé kacsingatnál, az is hogy ő szeret-e. Ha szeret megvár, és egy hónap múlva is annyira akrni fog téged mint most. És az is kiderül, hogy a másik pasi elhagyja-e a csaját, vagy csak kamuzott neked.
2010. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes eldobni azt, amit már 5 éve építgettetek! Nem minden pasi olyan, hogy ilyenkor csak ígérget! Van akinél érzelem is van mögötte. Érdemes megpróbálni, mert ha nem lehet életed hibáját követed el... És a másik srácnak meg az életét teszed tönkre!
2010. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed, még szereted a régi barátodat és lehet minden úgy, mint az elején, mert képes rá, akkor próbáljátok meg újra. azért az 5 év az hosszú idő. viszont ha nagyon gáz volt veled és úgy érzed, csak duma az egész, hogy megváltozik, akkor meg már hagyd az egészet ha már úgyis szakítottál vele. az "új" meg nem biztos, hogy összejön, mert az egy dolog, hogy nem jó a kapcsolata a barátnőjével, attól nem biztos hogy szakít is vele. szóval most egyenlőre én a helyedben biztosan azt tenném, hogy kicsit lazulnék, buliznék, flörtölnék, ismerkednék, randizgatnék, aztán majd látod. de persze ha már 30 feletti vagy(ami persze még nem öreg), akkor azért ideje egy komoly kapcsolatnak. talán megpróbálnám az "újat", ha valóban ott hagyja a nőjét és valóban aranyos, de persze egy pár randi után derül ki. de ha hiányzik a régi pasi és szereted, akkor nincs min gondolkodni. de a szavaidból úgy veszem ki, hogy már nem akarod a régit. hát, ezt neked kell érezned....
2010. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, igen en is arra gondoltam hogy varok meg, hogy tisztuljon a dolog, igen tudom hogy az igergetes mogott erzelem is van, viszont nem hiszek abban hogy egy ember nagyot tud valtozni, es nem tudom hogy erdemes-e. Az uj sraccal viszont nagyon egy hullamhosszon vagyunk, mintha mindig is ismertem volna...kulonos erzes
2010. jún. 15. 15:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Amugy szerintetek abban a bizonyos szunetben amig gondolkozok, hagyjam hogy irogasson, vagy talalkozzunk? a baratommal? hagyjam hogy tomje a fejem.... vagy jobb ha nem?
2010. jún. 15. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell folyton együtt lógni, de hagy lássa mit veszített, és te is lásd mit veszítettél. Néha 1-2 óra nem fog ártani. És ha olyan rossz lenne, az segíteni fog dönteni! tehát annyira kihűlni se hagyd
2010. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!