Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a menstruációs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a menstruációs rosszkedv ellen?

Figyelt kérdés
Körülbelül a két menzeszem megjötte között félúton, mindig letargiába süllyedek, amit nagyon nehezek én is, és a barátom is.Ez olyan 4-5-6 napig tart. Ilyenkor semmit nem tudok tenni a rosszkedv ellen, ha valami vidámra gondolom, egy ideig jól vagyok, majd megint elkezdek minden apróságért kombinálni, és olyan vagyok mint egy hárpia.Nem szeretnék ilyen lenni...Megköszönném ha hanyagolnátok a Babi néni, és terhes vagy jellegű válaszokat :)
2010. jún. 15. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
vannak nyugtató teák, ami teljesen egészséges. pl zöld tea, kamilla tea. de ha tényleg nagyon elviselhetetlen vagy, akkor szedj nagyon enyhe nyugtatót arra a 2-3 napra. nővérem is szedi, de csak egy hónapban 3 napig (napi 1 tabletta). a gyógyszertárban mondták, hogy ez annyira gyenge, hogy bárki szedheti. és meg is nyugtatja, csak kicsit lelassul tőle. de egyébként ha nem akarod, akkor ha érzed ezt, menj el sétálni egyet, vagy futni, vagy vásárolni. amitől jobb kedved lesz, amit szeretsz csinálni és ami nem 5 percig tart. szerintem ez bejön.
2010. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én akkor vagyok idióta, amikor megjön. Olyankor én is egy rossz hárpia vagyok. Kirúgom a ház oldalát az idegességtől, ha a pasim egy lányra azt mondja, hogy aranyos vagy hasonlók. Alapjáratban semmi bajom az ilyenekkel. Szerintem próbálj kicsit kontrolálni olyankor magad. Tudom, nehéz lesz, de próbáld látni a jó oldalát, mikor a pároddal vagy, beszéld meg vele és úgymond magaddal is, hogy ez nem te vagy, ezek csak a hülye hormonok.

Remélem segítettem.

2010. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Én mindig akkor szoktam hisztis lenni, mielőtt megjön, és akkor 3-4 napig nem lehet hozzám szólni, egy rossz nézésért már veszekszem.

Igazából én annyit teszek, hogy megpróbálom kontrollálni magam, ha nem megy, és összekapunk párommal, akkor ilyen esetekben én vagyok a bocsánatkérő, és tudja, hogy miért van. Ilyenkor megmondom, hogy bocsi, ezek a hisztis napjaim, és megérti. Máskor nem szokott probléma lenni, és úgy gondolom, egy nőnél a 3-4 nap hiszti belefér. :)


21/L

2010. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg előtte egy héttel néhány napig olyan depressziós leszek, hogy sírni tudnék mindenért. Mindenben csak a rosszat látom és "engem senki sem szeret", "utálok élni" stb. Pedig alapjáraton egy mindig vidám, nevetős csaj vagyok. Borzasztó, hogy ez a néhány nap milyen hatással van rám. Én ilyenkor arra szoktam gondolni, hogy ez csak ideig-óráig tart és hamarosan jobb lesz. Bár sokszor arra sem jövök rá, hogy mitől változtam meg ennyire, mitől van ilyen rossz kedvem, csak pár nap múlva esik le.
2010. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:) jó tudni, hogy mások is vannak így, bár ezt mondjuk előtte is tudtam,de jó olvasni:)
2010. jún. 15. 15:18
 6/6 anonim válasza:
Nekem a szerelmeskedés szokott segíteni:D
2014. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!