Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha egy nő azért sértődi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha egy nő azért sértődik meg, mert viccből, beszélgetés közben olyat mondd egy pasi, hogy ő bizony nem menne le érte a Titkok kamrájába, mert veszélyes?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 01:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

Ha tudnám, hogy a script alapján úgysem halnék meg, akkor lemennék. Egyéb esetben racseszett, minek mászkál tiltott, veszélyes helyeken? 🤔

Egyébként egy nő bármin meg tud "jogosan" sértődni.

2018. máj. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
Öhm....mond valakinek valamit az a két szó, hogy "Felnőtt párkapcsolatok"?
2018. máj. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%
Jaguar, akkor a barátnőd halálát elintéznéd egy vállrándítással, hogy rácseszett? Mély érzésű férfi lehetsz! :) Ennél még Piton karaktere is vonzóbb. Amúgy nem kell, hogy lejöjjön értem a pasi. Hívjon profi mentőcsapatot, azzal jobban járok.
2018. máj. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
Pedig mi mindent lehetne ott csinálni..
2018. máj. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem jogos. Rosszul esett neki, hogy tojnál rá a veszélyben, inkább magadat mentenèd. Mivel egyértelműen nem viccelsz, hiszen előttünk is pedálozol, hogy veszélyes, így simán rájött, hogy inkább magadat mented, mint őt.


Nem megsértődött, hanem rájött arra, hogy hol van a fontossági sorrendedben.


Kb olyan, mintha megtámadná az utcán egy csapat ember éjszaka, te meg egy utcára lennél és nem szaladnál oda, hisz túlerőben lennének.


Én lementem volna azért, akit szerettem, lemennék a családom szeretett tagjaiért is. Ahogy szaladnék akkor is, ha túlerővel szemben lennének bajban, pedig nő vagyok.


Persze gondolkozok is, előtte megkérnék valakit, hogy hívjon segítséget, aztán mennék. Ha nincs a közelben senki, mert erdőben vagyunk, akkor ezt kihagyom.

2018. máj. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
Én erre simán mondtam volna rád egy avada kedavrát, oszt' kalap, kabát...
2018. máj. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Az ilyen nőnek nincs humorérzéke.
2018. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%
Gyáva nyúl vagy. Kiábrándult inkább, nem megsértődött. Még egy olyan világban sem vállalnál érte veszélyt, ami nem létezik. Mi lenne a valódiban?
2018. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
86%
Ez a nő fogyatékos, jobban jársz, ha lelép sz.
2018. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

😂😂

Dedó kategória!

2018. máj. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!