Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy ne tapadjon annyira?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és egy 14 éves barátom van. Lassan 1 hónapja járunk, de kezdem úgy érezni, hogy nagyon tapad rám és állandóan velem akar lógni, a haverjait pedig elhanyagolja. Szeretem meg minden, de egy kicsit az is zavar hogy fiatalabb nálam. Megmondjam neki, hogy ne tapadjon annyira?
2010. jún. 15. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondd, de persze ne így szó szerint :D

Bár én pont ugyanúgy jártam, mint te, csak az én barátom 18 volt, amikor én 19. Ő is ilyen volt, folyton rajtam lógott, engem is zavart. Mondtam neki, de fölösleges volt, nem vett vissza... Háromszor beszéltük ezt meg komolyabban, utána ott hagytam, mert változatlanul rám volt tapadva. Remélem, ti majd szerencsésebben jöttök ki :)

2010. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg neki... :|
2010. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Csak attól félek, hogy megsértődik vagy valami és utána minden megváltozik köztünk érzelmileg is.
2010. jún. 15. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:
A szerelemnek elvileg az a lényege, hogy mindent meg tudtok beszélni egymással, még a kényesebb témákat is. Ha ezen megsértődne és elhagyna, nem veszítenél vele sokat.
2010. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó: de gondolj már bele, hogy egy 14 éves kisgyerek mit tudhat a szerelemről. Nem úgy fogja felfogni, és van rá esély, hogy besértődik. Egy idősebb fiúnak, tegyük fel 18-20 éves ezt már jobban megérti.

De egyébként tényleg mondd el neki, mert téged zavar, nem érzed így jól magad.

2010. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11:45, ez ugyanúgy működik a szerelemben, mint a barátságban. A 14 évesek még nem felnőttek, az igaz, de már nem is dedósok, simán meg tudják beszélni kulturáltan, összeveszés nélkül, ha valami gondjuk van a másikkal. Aki annyira éretlen és gyerekes, hogy erre képtelen, azzal szerintem fölösleges barátkozni is, nem hogy járni...
2010. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!